“Хмельницькгаз” пробачив борги військових частин через напружену зовнішньополітичну ситуацію

ПАТ «Хмельницькгаз» через напружену зовнішньополітичну ситуацію в країні відмовився від стягнення 118,5 тисяч гривень штрафів за несвоєчасні розрахунки за газ для військових частин, що дислокуються в Хмельницькій області.

Про це НГП повідомила фахівець із зв’язків з громадськістю «Хмельницькгазу» Леся Андрейко.

Керівництво ПАТ «Хмельницькгаз» прийняло рішення про відмову від позовів до військових частин та квартально-експлуатаційного відділу Міністерства оборони України. Мова йде про штраф за прострочені терміни оплати за спожитий природний газ у 2012-2013 роках. Це дає можливість військовикам зекономити зазначену суму у 118,5 тисяч гривень та використати їх за нагальними потребами.

«ПАТ «Хмельницькгаз» з розумінням поставився до питання необхідності скасування штрафу, адже затримка в розрахунках з газовиками виникла через несвоєчасне фінансування державою військових частин. Ми доклали усіх можливих законних зусиль, щоб допомогти нашим військовим, адже ця сума є значною та необхідною в наш час»,- зазначив голова правління компанії Михайло Юрченко.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.