У сьомий батальйон тероборони відправили теплий одяг

Хмельницькі солдати з сьомого батальйону територіальної оборони, які несуть військову службу на сході країни, будуть забезпечені всім необхідним зимовим одягом.

Церемонія передачі допомоги на території обласного військкомату сьогодні проходила майже урочисто. Бушлати, спальники, балаклави, термобілизну і рукавиці високопосадовці Хмельницької області передали начальнику речового складу 7 батальйону територіальної оборони молодшому сержанту Олександру Васильчуку.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Він підтвердив, що отриманих речей вистачить для того, щоб зігріти весь особовий склад батальйону. Військовий розповів, що завдяки старанням благодійників, бійці добре забезпечений питною водою і харчами.

«Кошти було надано “Подільським фондом допомоги військовим”, більшість комунальних закладів перерахували свій одноденний заробіток. Зібрали майже 200 тис. грн. Наш 7-й батальйон сьогодні один з найкраще забезпечених в Україні», – розповів голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар.

Вантаж вирушить з Хмельницького найближчої ночі.

Як розповів військовий комісар Хмельницької області Сергій Присяжнюк, 7-й батальйон територіальної оборони виконує завдання у Луганській області, хоча і не в зоні АТО.

«Вони прикривають державний кордон, перебувають на блок-постах основних доріг. Службу свою вони несуть добросовісно. В них нема ніяких порушень, а найголовніше, що нема загиблих, поранених і травмованих», – повідомив він.

Нагадаємо, що раніше Сергій Присяжнюк надавав інформацію про 38 загиблих учасників АТО з різних підрозділів, котрі були мешканцями Хмельницької області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.