Княжпільська сільська рада – громадянам РФ: зупиніть збожеволілого Путіна

Княжпільська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області прийняла звернення до громадян Російської Федерації.

Відповідне зверення опубліковане на сайті Хмельницької обласної ради.

“Ми, жителі невеликого українського села, звертаємося до Вас, нашого братнього народу із закликом зберегти мир, не допустити братовбивчої війни! 70 років тому наші батьки і діди спільними зусиллями, ціною мільйонів життів зуміли захистити Радянський Союз від поневолення фашистською Німеччиною. Тільки кілька сотень жителів нашого села пов’язують з Росією родинні зв’язки… Ще два тижні тому ми і в страшному сні не могли уявити, що Ваші війська, Ваші батьки, чоловіки, брати, виконуючи наказ обраного Вами Президента, прийдуть до нас без запрошення і до зубів озброєними, стануть схиляти наших військовослужбовців до зрадництва і здачі зброї, творити насильство, захоплювати наші території. Ми просимо Вас, простих людей – зупиніть імперські, антилюдські амбіції свого Президента”, – йдеться у зверенні депутатів Княжпільської сільської ради.

“Ми мирні люди, ми проти війни, ми за дружбу між нашими народами, ми не хочемо воювати, ми не хочемо вбивати один одного. Зупиніть свого збожеволілого президента!” – зазначається у цій відозві до громадян Росії.

Як відомо, 12 березня депутати Хмельницької обласної ради засудили посягання на суверенітет і територіальну цілісність України з боку Росії. Вони звернулися до жителів Криму та земляцтва вихідців із Хмельницької області в РФ із закликами про неподільність території України.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. параноика Путьку кокнут своиже за потерю бабла

  2. ви – це справжн1 парано1ки, а не Пут1н. Хто на вас нападав? Якщо ви божев1льн1, то л1куйтеся. а не звинувачуйте когось. Майте розум хоч трохи. Вас дурить ваше кер1вництво. а ви городите бозна-що. Просто нормальна людина. котра хоч трошки волод1е грамотою та вм1е анал1зувати – н1коли не пов1рить вашому якомусь збоченому розум1нню проблеми. Але багато людей е. котр1 розум1ють. А ви п1дтримуете сво1х злочинц1в при влад1 1 щось таке пишете, що читати соромно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.