Хмельницький “убозівець” очолив обласну міліцію

Наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова полковник міліції Олександр Розізнаний призначений начальником Управління МВС України в Хмельницькій області.

Про це повідомляє офіційний сайт МВС України.

розізнанийДо цього призначення пан Розізнаний керував УБОЗом – підрозділом по боротьбі з організованою злочинністю Хмельниччини.

Нагадаємо, що на початку березня 2014 року було звільнено генерал-майора міліції, керівника обласного УМВС Сергія Шутяка, який пропрацював на цій посаді з 2010 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 30

  1. Пишіть про злочини міліції,прокуратури адміністрації . Давайте створімо групу на фейсбуку. + Заява має дублюватись офіційно дублюватись у “органи”.Годі бла-бла. От і перевіримо.Бажаючі залишайте номер тел.тут. Передзвоню. Маю досвід і бажання. Гайда,до зброї і вперед наша зброя-слово і перо.

  2. Во время революции,этот человек проявил себя,как настоЯщий слуга народу,первое правильное назначение в Хмельницкой области!

  3. дуже гарний вибір керівника, людина досить професійна, сподіваюсь, що нарешті у нашій області стане спокійніше жити завдяки таким очільникам. Успіхів і натхнення у роботі.

  4. Я бывший работник милиции, работал в подчинении у Розизнаного. Человек ответственный, и знает свою работу. Под его руководством приходилось много работать, но зато был результат. Читаю коментарии и вижу что пишут люди, которые его видели только на фотографии. Знаете, за те годы, которые я отдал милиции могу сказать, что самый главные критерии руководителя – это АВТОРИТЕТ и МУДРОСТЬ, а они у Розизнаного не есть.

  5. Да, професіонал ще той. Я думав він вже все заробив в міліції, що можна там заробити. Дивний вибір, таке враження, що зараз на керівні посади призначають найбагатших. А на рахунок порядності та професіоналізму – не смішіть тут нікого.

  6. Погоджусь з “Николай ” і скажу одне, потрібно дати можливість людині доказати, що крок по призначенню його на цю посаду є правильний. І хочу добавити ще один критерій керівника – ДОСВІД РОБОТИ – він теж великий в Розізнаного.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.