Гладуняк направив хмельницьку самооборону “проінспектувати” нардепа Лабазюка – ВІДЕО

Керівник фракції “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді Іван Гладуняк вважає, що хмельницькій самообороні варто було би навідатися до народного депутата України з 188 виборчого округу Сергія Лабазюка.

Таку думку бютівець висловив на позачерговій сесії облради у середу.

Пан Гладуняк дорікнув Лабазюку, що той разом з регіоналами, підтримав держбюджет-2014 у сумнівний спосіб та голосував за “диктаторські закони”, прийняті 16 січня, що послужили причиною для людських трагедій на вулиці Грушевського у Києві.

“Будучи молодим політиком, Сергій Лабазюк вибив бюджет під Хмельницький і Волочиський райони; насильно і рейдерськими захопленнями взяв під себе майно сільськогосподарських підприємств… Чому хлопці, “неіскушонні” політикою (мав на увазі самооборону – НГП), ганяються за Тарасюком (депутат облради, який вийшов з Партії регіонів – НГП), пресують Войтюка (екс-регіонал і права рука Ядухи по партії – НГП), голів сільських рад Хмельницького району? А за незрозумілою причиною не працюють з ним (Лабазюком – НГП)“, – наголосив керівник фракції “Батьківщина”.

Бютівець звернувся до нардепа від “Свободи” Ігоря Сабія, щоб той передав вищому керівництву у столиці, не включати нардепа Лабазюка до коаліційної влади.

[W4w7Bd2IS9A]

Як повідомляв НГП, конфлікт щодо виділених грошей для округу позафракційного нардепа Сергія Лабазюка (188 округ, куди входять Волочиський, Хмельницький райони і частина міста Хмельницького) розгорівся на засіданні бюджетної комісії 11 лютого.

“Що це за гроші (8,7 млн. грн – НГП), які напряму з державного бюджету, в обхід Хмельницької області, виділяються для Волочиського району? Чому ніхто не говорить про те, що це корпуційна складова. А то виходить, що маєш бізнес і вирішив питання у Києві про виділення субвенції на округ… Ми категорично проти, щоб кошти виділялися під бізнес. У мене пропозиція – депутати обласної ради мають ухвалити окреме рішення, яким звернутися до Мінфін, який дозволив би пропорційно розподілити цю суму між районами області”, – сказав член бюджетної комісії облради Іван Гладуняк.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Передайте тому пердуну старому Гладуняку , що народ може йому пару коктелів подарувати і заоодно яйці відірвати за пургу на Волочиський район . Хамло таке . Хай за собою дивитсья . За своє життя ніхрена доброго не зробив . З Лабазюком ми самі розбиремся , це наш кандидат , і кошти ,які він вибив для району тільки дають йому +++

  • ти хто такий самообороновець вафля ти а не вояка підарас гнойний

 2. Не хвилюйтеся, пане Гладуняк. До кожного дійде своя черга. А щодо так званих екс-регіоналів Тарасюка та Войтюка, то мені щось не дуже зрозуміла ваша позиція. Я не думаю, що, вийшовши з партії під час останніх подій, ці казнокради та злочинці одразу виправились та стали чесними людьми. Наприклад, Войтюк – права рука Ядухи. Чи не він виконував будь-яку забаганку свого господара? Чи не він організовував розкрадання мільонів, які примусово збирали бюджетники області на пам’ятник “Віра, Надія, Любов”, який був готовий ще за часів Чекмана? Чи може не під його прикриттям його синок, проректор Хмельницького університету регіонального управління і права деребанив майже два мільони гривень, виділених на ремонт актового залу навчального закладу? Чи не він ще у 90-х прикривав злочини іншого сина, який п’яним, розважаючись, стріляв з рушниці у хмельничан.
  Чи може ви з ними за одно?

 3. Хорошее название заметки “Гладуняк направив хмельницьку самооборону “проінспектувати” нардепа Лабазюка”.
  Интересно какую инспекцию могут провести люди с битами? Такую как в обласном СБУ? Выходит Гладуняк признает что самооборона создана не для самообороны майдана а для оказания силового давления на неудобных людей и сведения счетов? Деятельность на грани рекета, рейдерства и погромов? Карающий мечь группировки политических реваншистов? Институт европеизации и демократизации Хмельниччины? Если так, то на их фоне утомивший своей грубостью Василия Ядуха скоро будет выглядеть ангелом с крылышками.
  Действия новой власти поразительно напоминают оголтелый большевизм. Те тоже установили режим политического преследования “бывших” и инакомыслящих. Развязали террор и не успоколися пока не перебили одних и запугали других.
  Многие из моих друзей и знакомых, которых я считаю порядочными и честными людьми, растеряны поскольку кроме темы линчевания неугодных пока не видят никаких других инициатив новой власти.

 4. Пан Гладуняк мабуть забув як він деребанив область коли був головою ради. Скільки він скупив земель та всього іншого за безцінь. Він думає, що колектив університету управління та права забув як він і за своїх амбіцій практично знищив навчальний заклад. Маєте коротку пам’ять пане Гладуняк!

  • 100% поддерживаю.Такой блядь революционер стал и забыл сука что сам творил-можем быстро напомнить.Не таким как ты быть судьями от народа.

 5. Мабуть після цього слід було б направити Самооборону в Бучу, щоб перевірити помешкання вані гавнюка

 6. До всіх дійде своя черга, і до пана Гладуняка також! Можливо, я багато не знаю, та наскільки мені відомо, Сергій Лабазюк дуже порядна людина (не як депутат, а як людина!) і багато чого зробив для Волочищини. Я нікого не захищаю, але привселюдно також не потрібно обси….ти один одного. Спочатку на себе потрібно дивитися, з себе починати.

 7. Хто б ще що говорив, але тільки не Гладуняк. Він думає якщо зараз він не при кермі то його діяння за минулий час не рахуються. Вже забули як деребанив держмайно, незаконно на території обл лікарні надав дозвіл на приватну практику Суходолі, а земельки як до рук прибирав і кому потрібно за безцінь “дарував”. Невже маєток у Бучі та інші володіння були нажиті чесною працею ой як сумніваюся. І що означає “направив самооборону” він вже може направляти незалежну громадянську самооборону?????

 8. Статья полный бред.Гладуняк как собака бешанная,ищет кого покусать.Какой с него управленец? Инспектор -блин!!! Жаба давит !Нормальный мужик Лобазюк!

 9. Гладуняк ти бр!ехун недобитий, тебе в першу чергу разом з регioналами, яких ти так яро захищаеш необхiдно посадити до вязницi I краще що б довiчно що б такi як ти виродки не рвались I не були у владi. Не ганьби партiю Батькiвщина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.