У “скоти” записали мера Мельничука і “мажора” Червонюка

На ресурсі ”Не бути скотом” з’явилися нові “герої”. У розділі “Хмельницька область” опублікували міського голову Старокостянтинова Миколу Мельничука і син депутата Хмельницької обласної ради Дмитра Червонюка.

Пана Мельничука звинувачують за те, що після прийняття законів 16 січня в своєму кабінеті погрожував городянам, що “посадить” їх за наклеп.

Також мер влаштував п’яний дебош в стінах міськради. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у присутності представників засобів масової інформації, у своєму службовому кабінеті та інших приміщеннях міськради висловлювався нецензурними словами, а згодом на службовому автомобілі скоїв наїзд на заявника.

Що стосується “мажора” Червонюка, то у серпні 2013 року він на смерть збив на пішоходному переході 26-річного хлопця. На швидкості 120,7 км/год. його позашляховик порушив правила дорожнього руху, перетнувши дві суцільні лінії. За клопотанням впливових батьків був звільнений у залі суду.

Як повідомляв НГП, першим “скотом” від Хмельниччини записали губернатора Василя Ядуху.

Як відомо, на початку 2014 року у мережі створили сайт ”Не бути скотом” для збору інформації про продажних чиновників, державних службовців та тітушок.

Сайт “Не бути скотом” має кілька рубрик, куди можна додати “скота”. Так, додати чиновника можна у підрозділи “Прокурори”, “Силовики”, “Судді”, “Тітушки”, “Депутати” та “Інші”.

На сайті перед публікацією передбачене передредагування редакторами пропонованої інформації.

Кожен, хто хотів би додати свого продажного держслужбовця, мусить надати посилання на матеріали, які б підтверджували порушення вказаного чиновника.

На разі на сайті уже розмістили інформацію про понад 150 порушників.

З ініціативою створення такого ресурсу виступив “Демократичний альянс”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Є декілька штрихів щодо власника вказаного сайта, то є жид з Ізраеля, який сидить там і поливає брудом всіх і вся. Щодо Червонюка- хочу сказати, що батьки і брат одержали півмільйона гривень компенсації, гроші не взяли і все ж вимагають ще більше. Злочин вчинений Червонюком не є навмисним.

 2. А почему в перечне скотов нет журналюг?

 3. навмисно не навмисно, малий забив хлопця на смерть.тому він має сидіти в тюрмі.Життя він зламав собі років на 10-15, але ж він житиме. нехай батьки створять йому райські умови в тюрмі гроші ж є.а хлопця не повернеш…до чого тут гроші, які не взяли батьки…Монах.може якщо ти монах дітей в тебе немає…бо якщо б були і їх забили.за скільки б грошей ти замовк і згодився на це що ти пишеш

 4. На цьому сайті “Небутискотом” виставили реквізити для перерахування коштів. Це вже свідчить, що сайт створений, щоб обдурити не дуже розсудливих і довірливих людей і зібрати кошти на власні цілі. Люди вірте далі і жертвуйте свої кошти, розчулені брехнею, яка вам до вподоби. Достовірних фактів немає, а просто посилання на статті у ЗМІ, слухи серед людей, які нічим не підтверджені. Є, звісно, попадання у “десятку”, але це точно не стосується Дмитра Червонюка. Його просто обіляв брудом якийсь брехливий заздрісник і нездара.

 5. Серйозний сайт не дозволить собі розміщувати не перевірені факти, а таке можуть робити брехливі або шахрайські ресурси.

 6. К скотам нужно занести:
  1. Всех гайцев Старкона.
  2. Рвача Семенюка.
  3. Мельничуку там почетное первое место.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.