Чернилевський пропонує звести спортмайданчики на скандальній ділянці біля хмельницького пляжу

Секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський пропонує, щоб на скандальній ділянці біля пляжу площею 2,2 гектари ( вул. Рибалка, 1/3), побудувати спортмайданчики.

Таке бачення він висловив в ефірі програми “Хмельницький. Вільна думка”.

“Взагалі, території зелених зон – це місця, до яких прискіпливо ставиться як громада, так і  влада. І ці зони необхідно розширювати і підходити до них із сучасним мисленням. Тобто не лише висаджувати дерева. На мою думку, тут можна облаштувати велосипедні доріжки, розвивати спортивну тематику, зокрема, футбольні і баскетбольні майданчики”, – зазначив К. Чернилевський.

Посадовець пообіцяв особисто тримати руку на пульсу щодо розвитку цього питання.

“Я особисто контролюватиму кожен крок чиновників, котрі проводитимуть громадські слухання по цій ділянці. Нам спільно з громадою потрібно вирішити: або надалі висаджуємо дерева, що також є непоганим варіантом, або якимось чином поєднаємо з міським пляжем, що є візитівкою Хмельницького”, – наголосив секретар ради.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, 30 жовтня депутати Хмельницької міськради підтримали проведення громадських слухань щодо врахування інтересів мешканців під час оновлення генерального плану Хмельницького та коригування плану зонування території.

Депутати винесли на розсуд громади 14 земельних ділянок, на які планується змінити цільове призначення. Серед них і скандальна ділянка площею 2,2 га на вудиці М.Рибалка (у районі міського пляжу). Цю землю приглянуло Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, а їхній начальник Борис Болібрух письмово попросив у мерії видати дозвіл на розроблення проекту земеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,3 га на вул. Рибалка, 1/3.

Заступник міського голови Іван Прокопець відмовися задовольняти прохання, оскільки зазначена ділянка знаходиться у зоні природо-заповідного фонду, а тому будівництво житлових будинків заборонене.

За словами міського голови Сергія Мельника, буде надано протокольне доручення комунальному підприємству “Парки і сквери Хмельницького”, щоб ці 2,2 га включити під новостворений “Молодіжний парк”, документи по якому на стадії завершення.

Як писав НГП, у межах хмельницького міського пляжу планується будівництво багатоквартирної житлової забудови.

Відповідне повідомлення з’явилося у газеті “Проскурів” від 3 жовтня.

Під будівництво планують задіяти 2,2 гектари землі. Землекористувачем виступає Хмельницька міська рада.

Зокрема, влада має намір частково змінити функціонувальне призначення ділянки природо-заповідного фонду, “врахувавши пропозиції громадськості міста до містобудівної документації Хмельницького”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Дякую, недовго Чернилевський побув міським головою…

  2. Ми підтримуємо цю ідею, готові допомагати, чи побудувати криті спортивні майданчики!
    Було б не погано провести з цього приводу конкурс:)

  3. готов присоединиться к ГО Рідне місто” для активной деятельнсти

  4. Костянтин Іванович, головне щоб за СЛОВОМ було ДІЛО !!!

  5. Готовий фінансово і ідейно підтримати ГО Рідне місто

  6. програми “Хмельницький. Вільна думка”.

    вільна думка ведучого- недоумка Рохова. Оце жесть, ще ведучим він став.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.