Лабазюк з вінничанами по-братськи поділили 84 мільйони на дороги

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України за результатами низки тендерів 25 вересня уклала угоди на поточний ремонт автомобільних доріг загальною вартістю 84,5 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

ПП “Аграрна компанія 2004” (Волочиськ) здобула мінімальну перевагу у трьох із семи тендерах. Зокрема, виборола поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я (15,5 млн. грн), поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Гусятин-Городок (11,2 млн. грн) і поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Татарів-Косів-Коломия-Борщів (11,3 млн. грн).

ВАТ “Південьзахідшляхбуд” (Вінниця) має в активі чотири перемоги. Так, латамиме дорожні ямки на автомобільних дорогах державного значення Ярмолинці-Сатанів (10,7 млн. грн), Городище-Рівне-Старокостянтинів (14,1 млн. грн), Васьковичі-Шепетівка (10,9 млн. грн) і Кременець-Біла Церква (10,8 млн. грн).

Всі роботи заплановано завершити до кінця 2013року.

Загалом же за останні п’ять років “Аграрна компанія 2004″ виграла тендери на загальну суму 124,97 млн. грн (усі в Хмельницькій області), а “Південьзахідшляхбуд” за останні п’ять років вигравтендерів на 3,20 млрд грн.

Довідка НГП. У жовтні 2004 року було засновано приватне підприємство «Аграрна компанія 2004». Ця фірма входить у групу компаній “VITAGRO”.

Основні види діяльності ”VITAGRO” – це рослинництво та тваринництво. Напрямок “будівництво доріг” зазначається, як додатковий вид діяльності.

Почесним Президентом Групи компаній Vitagro вважається народний депутат України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ). Його рідній брат Петро Лабазюк працює на посаді генерального директора, голови Ради директорів Групи компаній Vitagro.

Основним власником фірми «Південьзахідшляхбуд» є ТОВ «Альфадорбуд» віце-президента корпорації «Золоті ворота» Віктора Ящука. Нинішній голова «Укравтодору» Євген Прусенко в 2005-2006 р.р. очолював департамент технічного розвитку дорожнього сектору корпорації «Золоті ворота».

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. а доріг як не було так і нема, куди йдуть ті гроші?

  2. на концерти і нові машинки 🙂 як і всіх нормальних пацанов. чєм серожка хуже.

  3. Вот за ці гроші лабазюк і робить концерти спиздив у людей кинув я кістку концертік і вважає що все він купив виборців, були бі вибори завтра пішов би він дуже далеко а не в верховну зраду

  4. Не знаю… можу сказати, що в Волочиському районі дороги робляться і навіть якісно. ІМХО

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.