Мельник знову запланував відібрати ринок у Коліщака

Хмельницька міська рада подала позовну заяву до приватного підприємства – ринок “Ізіда” та виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо визнання недійсним та скасування рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради №1993 від 27.11.97р. “Про дозвіл на організацію речового ринку”.

Відповідне провадження відкрив Господарський суд Хмельницької області 23 вересня, про що свідчить “Єдиний державний реєстр судових рішень”.

Міська рада клопоче Феміду зобов’язати ПП -ринок “Ізіда” усунути перешкоди у користуванні майданчиками №1(автопарковка) та №3 (автопарковка), які розташовані на вул. Львівське шосе, загальною площею 14693 кв.м. а/бетонного покриття та майданчиком №2 (автостоянка), який розташований на розі вул. Львівське шосе – вул. Хотовицького, загальною площею 3500 кв.м. а/бетонного покриття.

А також заборонити ПП – ринок “Ізіда” здійснювати господарську діяльність на майданчиках №1 (автопарковка), №3 (автопарковка), які розташовані на вул. Львівське шосе, загальною площею 14 93 кв.м. а/бетонного покриття та на майданчику №2 (автостоянка), який розташований на розі вул. Львівське шосе – вул. Хотовицького, загальною площею 3500 кв.м. а/бетонного покриття.

Ці площі планується передати на баланс комунального ринку “Ранковий”.

Судове засідання призначене на 1 жовтня.

Як повідомляв НГП, 3 вересня цього року Господарський суд Хмельницької області скасував рішення виконкому Хмельницької міськради, за яким земля під ринок і автостоянку “Ізіди” перейшла до комунального ринку «Ранковий».

Суд також скасував рішення виконкому від 23.05.2013 про втрату чинності рішення виконкому від 1997 року, згідно з яким ПП «Ізіда» отримало дозвіл на організацію речового ринку по вул. Львівське шосе, 25/1 у Хмельницькому.

У 1997 році ПП «Ізіда» уклала, а в 2008 році продовжила договір оренди на 6483 кв м під торгівельні місця і 1,17 га – для паркування автотранспорту (ринок «Ізіда»).

У листопаді 2012 року перед закінченням другого терміну оренди фірма звернулася до міського голови з проханням продовжити її ще на 10 років. Але отримала відмову. Однак згідно з договором, місцева влада мала це зробити за 3 місяці до закінчення оренди, а зробила це за місяць.

Фірма опротестувала рішення в суді. Місцевий та апеляційний суди визнали рішення виконкому недійсним.

ПП «Ізіда» звернулося також до суду щодо травневого рішення виконкому, яке скасовувало право оренди від 1997-го року. Суд визнав це незаконним, оскільки скасування рішення виконкому належить до компетенції міської ради, а не самого виконкому.

Засновниками ПП ринок «Ізіда» були Жанна Коліщак, дружина екс-голови Хмельницької РДА Віктора Коліщака та син колишнього міського голови Хмельницького Сергій Чекман. Останній є директором підприємства.

Як відомо, Михайло Чекман був мером Хмельницького протягом 1990-2002 років. Влітку 2002 року він разом із дружиною загинув в автокатастрофі. Іменем Чекмана названо школу в одному з мікрорайонів Хмельницького. На його честь також перейменовано центральний парк міста. Портрет Чекмана було надруковано на сувенірних марках, випущених у Франції, «для налагодження партнерських відносин між Україною та Францією».

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. чекман дав мельнику дорогу в життя. якби не Михайло Костянтинович, то був би він бухгалтером в моломолинецькій сільраді. зараз Мельник віддячує.

  2. Мельник дуже достойний учень Чекмана. Прекрасний фінансист, людина високоосвічена і компетентна, людяна. Отримувати задоволення від приниження когось може людина, що страждає комплексом неповноцінності. Вихідцями з наших сіл можна тільки пишатись. Це ті, що завжди годували і годуюють нас містян. Особливо після екскурсії в русскую деревню я низько кланяюсь усім хто працює на землі.

  3. Цікаво, за якими критеріями можна оприділити, що людина є прекрасним фінансистом? А щодо людяності, то Ви просто не були в нього на прийомах останнім часом. Мельник просто займається перерозподілом майна в Хмельницькому. Дуже не хотілося б щоб на “Ізіді” повторилася історія із “Бартером”. Нам не треба хаосу – ми просто хочемо спокійно працювати. Навіщо передавати ринок новій адміністрації якщо можна просто сісти і домовитися про справедливі тарифи? Якщо я не помиляюся – адміністрація “Ізіди” готова до здорових компромісів. Але ж тарифи також потрібно давати обгрунтовані, а не зі стелі.

  4. 100%! А ще цей прекрасний фінансист має цікаве хоббі– рахувати чужі гроші, після чого його починає “давити жаба” і видавлює з нього увесь здоровий глузд.Коли вже хмельничани оберуть міським головою людину, яка народилась і виросла в Хмельницькому і любила б рідне місто, а не перетворювала на “русскую деревню” в 21 столітті, щоб хмельничанам життя медом не здавалось.

    • Чекатило також народився в свому місті і дуже любив його. для мене критерій це щоб людина не входила до жодної з хмельницьких груп-кланів.

  5. ви подивіться на текст позову: міська рада позивається на міську раду. хоча рішення виконкому можна спокійно скасувати рішенням сесії.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.