Ядуха має намір кожному четвертому прищепити любов до спорту

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха розраховує, що до кінця року в області фізичною культурою займатиметься 25% дітей.

Такі сподівання керманич регіону висловив під час поїздки Волочиська, повідомляє прес-служба ОДА.

“Впродовж року завдяки реалізації системи стимулів та пропаганди фізичного розвитку, в тому числі шляхом власного прикладу, необхідно вийти хоча б на рівень двадцяти п’яти відсотків залучення дітей до спортивного виховання”, – сказав він.

За словами губернатора, наразі близько 14% дітей охоплені цим процесом, що є вищим показником, ніж у середньому в Україні.

Ядуха зауважив, що на Хмельниччині проведено великомасштабну інвентаризацію всіх спортивних споруд і об’єктів. Зокрема, за останні три роки на території області додатково відкрито 119 спортивних майданчиків та модернізовано 229. Окремо здійснюється капітальна реконструкція та будівництво габаритних приміщень для занять спортом.

“На сьогодні в області налічується понад 3800 спортивних об’єктів. Проте ми ставимо собі завдання, щоб громада кожної сільської ради, кожен садочок, школа мали свій функціонуючий спортивний майданчик”, – наголосив очільник ОДА.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Честь і хвала людям не байдужим до здоров’я нації! Ядусі – респект)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.