Коліщак відвоював у Мельника свій ринок

ПП ринок «Ізіда» добилося скасування рішення виконкому Хмельницької міськради, за яким земля під ринок і автостоянку перейшла до комунального ринку «Ранковий».

Про це свідчить рішення Господарського суду Хмельницької області від 3 вересня, пишуть “Наші гроші”.

Суд також скасував рішення виконкому від 23.05.2013 про втрату чинності рішення виконкому від 1997 року, згідно з яким ПП «Ізіда» отримало дозвіл на організацію речового ринку по вул. Львівське шосе, 25/1 у Хмельницькому.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

У 1997 році ПП «Ізіда» уклала, а в 2008 році продовжила договір оренди на 6483 кв м під торгівельні місця і 1,17 га – для паркування автотранспорту (ринок «Ізіда»).

У листопаді 2012 року перед закінченням другого терміну оренди фірма звернулася до міського голови з проханням продовжити її ще на 10 років. Але отримала відмову. Однак згідно з договором, місцева влада мала це зробити за 3 місяці до закінчення оренди, а зробила це за місяць.

Фірма опротестувала рішення в суді. Місцевий та апеляційний суди визнали рішення виконкому недійсним.

ПП «Ізіда» звернулося також до суду щодо травневого рішення виконкому, яке скасовувало право оренди від 1997-го року. Суд визнав це незаконним, оскільки скасування рішення виконкому належить до компетенції міської ради, а не самого виконкому.

Засновниками ПП ринок «Ізіда» були Жанна Коліщак, дружина екс-голови Хмельницької РДА Віктора Коліщака та син колишнього міського голови Хмельницького Сергій Чекман. Останній є директором підприємства.

Як відомо, Михайло Чекман був мером Хмельницького протягом 1990-2002 років. Влітку 2002 року він разом із дружиною загинув в автокатастрофі. Іменем Чекмана названо школу в одному з мікрорайонів Хмельницького. На його честь також перейменовано центральний парк міста. Портрет Чекмана було надруковано на сувенірних марках, випущених у Франції, «для налагодження партнерських відносин між Україною та Францією».

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Молодець Віктор!!!

 2. Мені дуже дивно і прикро спостерігати ситуацію, коли влада нахабно ставить палки в колеса тим людям, які найбільше наповнюють наш міський бюджет. Після усіх подій із «Бартер-серсіс», із нами та іншими ринками виникають думки, що комусь взагалі вигідно занехати Речовий ринок і перенести всю торгівлю на новий ринок за Ружичною. Тим більше, що в проектах Управління архітектури вже давно закладено на цьому місці побудувати масив багатоповерхових житлових будинків.
  Я впевнений, що разом ми сила. Нам разом треба відстояти наші справедливі вимоги на збереження ринку «Ізіда». Це треба насамперед нам – простим підприємцям, а не Коліщаку, бо він від того не збідніє, а нас можуть просто виставити з ринку

 3. Сергій, не плети дурниць. Якраз, коли ринок в приватних коліщаківських руках бюджет не доотримує мільйони, а потім твою дитина не має книжки в школі і сидить за розбитою партою.
  коли ринок комунальний надходження до бюджету зростає в 5-6 разів, а люди платять менше, так було на Бартері, так буде тут. Ніхто не буде ринок ліквідовувати.

  • Про які надходження до бюджету міста ти пишеш. Кошти(прибуток після сплати податків та зборів) які приніс Бартер, як підрозділ ринку ” Ранкового” з успіхом повернулися керівницьтву ринку на розвиток інфраструктури. Де з успіхом були розпиляні, ну хіба що купили пару лампочок. За рік це як мінімум 2.5 лимона.

   • читай бюджетний кодекс. комунальне підприємство обовязково сплачує % до бюджету. Після сплати цієї частки чистий прибуток рішенням сесії МР розподіляється на розвиток інфраструктури і заоохочення працівників. Надходження від діяльності комунальних підприємств до міського бюджету великі. від Ранкового вони були в рази більші, ніж від Бартеру.

 4. Ринок, наведіть мені, будь ласка, хоч один приклад успішного фунуціонування комунального підприємства в Хмельницькому. Давайте хоча б візьмемо КП “Цивільжитлобуд”, яке по 5 років не може здати в експлуатацію своїх будинків. А щодо Бартеру, то Ви зовсім далекі від істини, бо після усіх цих скандалів, ринок просто руйнується. Зараз просто Мельник робить відпрацьовану схему, за якою потім із комунальної власності ринок віддадуть скоріш за все під забудову, а підприємців попросять або в Європу, або за Ружичну

  • КП Хмельницькзабудовник, КП Теплокомуненерго, КП БРЕД.

   КП Цивільжитлобуд – не є комунальним підприємством, це колективне підприємство, воно жодного відношення до комунальної сфери немає. Очевидно ви далека людина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.