Герега везе до Москви 1500 вболівальників

Народний депутат України від Партії регіонів Олександр Герега (192 виборчий округ) виступив організатором поїздки 1500 людей зі свого виборчого округу на XIV чемпіонат світу з легкої атлетики, який відбудеться у Москві з 10 до 18 серпня.

Фото з сайту Гереги

Фото з сайту Гереги

Люди вирушають із залізничної станції Хмельницький. Сьогодні вранці перша партія з 400 осіб вже поїхала до столиці Росії. Протягом сьогоднішнього дня решта вболівальників вирушить ще п’ятьма поїздами.

Цю інформацію “Незалежному громадському порталу” також підтвердив помічник-консультант Гереги Андрій Шинькович.

“Олександр Володимирович (Герега – НГП) разом з друзями організував поїздку вчителів фізкультури, спортсменів, дітей та батьків до Москви чемпіонат світу з легкої атлетики. Вони перебуватимуть у столиці Росії десять днів і вболіватимуть за українську збірну”, – сказав він.

За словами А.Шиньковича, українська делегація на чемпіонаті світу буде другою за чисельністю після господарів, росіян.

У квітні О.Герегу було обрано президентом Федерації важкої атлетики України.

Довідка НГП. На парламентських виборах 2012 році у 192 виборчому окрузі з центром м. Дунаївці (межі Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький райони) переміг самовисуванець, власник мережі будівельних гупермаркетів “Епіцентр” Олександр Герега – 58,04% голосів. Його найближчий конкурент, кандидат від Об’єднаної опозиції, тимчасово не працюючий Мирослав Мусій, за якого проглосували 17,38%.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Щиро вдячна Олександру Володимировичу за неймовірну поїздку до Москви на Чемпіонат світу з легкої атлетики. Організація на високому рівні: безкоштовний проїзд, проживання, харчування, квитки на стадіон. Я у величезному захваті і ще раз велике спасибі нашому депутату з Городоччини!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.