Табалови завоювали хлібний ринок Хмельниччини

Скандально відомі народні депутати Олександр та Андрій Табалови продовжують обростати активами.

Як пише “Лівий берег” з посиланням на гендиректора “Укрхлібпрому” Олександра Васильченка, після Хмельницької маслосирбази вони придбали ще й Хмельницький хлібокомбінат.

Угода оформлена на кіровоградську компанію “Формула смаку”, яка контролюється Табаловими. Продавець заводу – український олігарх Андрій Веревський, що володіє агрохолдингом “Кернел”.

Хлібний бізнес Табалових вже представлений вісьмома підприємствами в Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Миколаївській областях. Вони випікають близько 10 тис. тонн хлібобулочних виробів на рік. Тепер вони отримають вихід у ще один регіон.

За оцінкою Васильченка, Хмельницький хлібозавод здатний виробляти близько 135 тонн хліба на добу (хоча зараз виробництво складає близько 40 тонн) і може повністю покрити потреби області в ньому. Аналітик Concorde Capital Олександр Паращій вважає, що вартість хлібозаводу може становити близько 7-7,5 млн. дол.

Як писав НГП, 7 серпня заступник голови Хмельницької ОДА Володимр Галищук повідомив, що переговори з продажу Хмельницького хлібокомбінату на завершенні.

“Є потенційний інвестор, який поетапно проводитиме реконструкцію хлібокомбінату”, – сказав високопосадовець.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.