Хмельницькі дорожники накупили 61,5 тис. кубів метану. У фірми-постачальника проблеми з ліцензією?

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому за результатами тендера 1 липня уклало угоду з ТОВ “Укртехінвестгаз” (Київ) на закупівлю 61,5 тис. кубів газу метан загальною вартістю 378,4 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Згідно з умовами договору, до кінця цього року столичний реалізатор має поставити хмельницьким дорожникам стиснений метан. “Куб” газу коштуватиме 6,15 грн.

Проте, за інформацією сайту document.ua, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 11 жовтня 2012 року ухвалила постанову за номером 1297 “Про відмову ТОВ “Укртехінвестгаз” у видачі ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом”.

Фінрегулятор наголосив, що показники нормативів достатності власних активів Товариства не відповідають вимогам постанови НКРЕ від 29.07.99 N 983 “Про затвердження нормативів достатності власних активів суб’єктів підприємницької діяльності”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Шановні журналісти!
    Перед тим як писати статтю, перевіряйте чинне законодавство та глибше вивчайте питання!
    Дана постанова не стосується продажу метану на АГКС!
    А відтак продаж метану через АГКС (комунальне підприємство саме так і купує метан) не потребує ліцензування!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.