Козаки занепокоєні долею облцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Дерикот каже, що все буде гаразд

Хмельницький окремий козацький курень ім. І.Нечая надіслав відкрите звернення депутатам обласної ради з проханням зберегти Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді (ХОЦТКУМ), що розташований за адресою Примакова,2 у Хмельницькому.

Відповідний лист за підписом курінного отамана Сергія Скоробагатого надійшов на електронку “Незалежного громадського порталу”.

У листі С.Скоробагатий стверджує, що “за підсумками перевірки комунальним закладом “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти”, директору обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та його колективу було висловлено недовіру, хоча претензій та зауважень до роботи колективу ХОЦТКУМ ніде зафіксовано не було, і серйозних порушень у роботі турбази теж не виявлено. Складається враження, що відшукуються причини для того, щоб забрати приміщення турбази, а заклад або закрити, або розформувати чи перепрофілювати”.

розпорядження

На думку пана Скоробагатого, при передачі туристичної бази порушуються Конституція України та положення Законів України “Сприяння в соціальному становленню і розвитку молоді в Україні”, “Про освіту” і “Про позашкільну освіту”.

У коментарі НГП голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот заявив, що питання про приватизацію цього закладу не стоїть. Більше того обласний центр туризму і краєзнавства передають на баланс комунальній структурі, яка власне відповідає за господарські справи освітян.

“Два роки тому за вказівкою центральної виконавчої влади при управлінні освіти і науки Хмельницької ОДА був створений Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти. Цілком очевидно, що освітяни не повинні займатися будівельними або господарськими справами – ці фунцкії виконує згаданий Центр. Я даю слово, що доки перебуватиму на посаді голови облради, обласний центр туризму і краєзнавства залишатиметься у комунальній власності і його не приватизують”, – наголосив М.Дерикот.

Голова облради додає, що наразі частина обласного центру туризму і краєзнавства використовується під гуртожиток для освітян, котрі проходять перепідготовку в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.