У I кварталі нерентабельно працювала майже половина підприємств Хмельниччини

За I квартал у Хмельницькій області нерентабельно працювали 42% підприємств, що допустили 306 млн. грн збитку. Решта підприємств одержали 266 млн. грн прибутку.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, з найкращим фінансовим результатом на суму 91 млн.грн. прибутку завершили промислові підприємства області. На формування такого показника вплинула прибуткова діяльність підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, а також підприємств переробної промисловості, зокрема машинобудування.

Найгірший фінансовий результат на суму 68 млн. грн збитку зафіксовано на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

Вагомих збитків зазнали підприємства сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (29 млн. грн), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (27 млн. грн).

В цілому за січень–березень 2013р. великими та середніми підприємствами області одержано фінансовий результат у сумі 40 млн. грн збитку, що в 7,5 раза менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.