У Городоцькому районі місцева влада “нахімічила” на понад 2 млн. грн

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області під час ревізії виконання бюджетів Городоцького району виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2,3 млн грн.

Зокрема, посадові особи Городоцької міської ради не вживали заходів щодо стягнення заборгованості з орендної плати за землю, через що місцевий бюджет недоотримав понад 1,4 млн грн.

Ще 120 тис. грн не надійшло до бюджетів Городоцького району через те, що підприємства не сплачували оренди за користування комунальним майном.

Окрім того, фінінспектори виявили, що 640 га земель сільськогосподарського призначення самовільно без будь-яких правовстановлюючих документів користуються суб’єкти господарювання, через що місцеві бюджети втрачають значні доходи.

За порушення законодавства з фінансових питань 62 посадові особи установ і підприємств Городоцького району притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 – до матеріальної. До установ, в яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.