Губернатор Хмельниччини радіє, що його повноваження будуть розширені

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха позитивно оцінив Указ Президента “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”.

“Буде ліквідована незпрозуміла система влади в державі, і в президентському указі чітко наголошено на тому, що всі керівники органів центральної виконавчої влади погоджуються з головою облдержадміністрації. Непогодження кандидатур тягне за собою їхнє непризначення. Також зникає така поняття, як “виконувач обов’язків”, – сказав очільник краю на засіданні колегії Хмельницької ОДА.

В.Ядуха зазначив, що також розширення повноважень отримає колегія облдержадміністрації, яка може у будь-який момент заслухати звіт керівника органів центральної виконавчої влади і, в разі незадоволення його роботою, поставити питання про доцільність перебування на займаній посаді.

“Це великий крок у плані мобілізації всієї державної служби, направлений на модернізацію країни, відродження економіки, втілення в життя соціальних ініціатив Президента”, – пояснив хмельницький губернатор.

Нагадаємо, що 24 травня цього року Президент Віктор Янукович підписав указ щодо розширення повноважень місцевих органів влади.

Також указ містить ряд доручень місцевим органам державної влади.

“Президент неодноразово наголошував на тому, що значна кількість питань, які зараз сконцентровані на рівні центральних органів влади, мають вирішуватися не в Києві, а на місцях”, – нагадує прес-служба глави держави.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.