На Хмельниччині вийшла книга “СТАЛІНоїди” з циклу “Великий терор”

До Дня пам’яті жертв політичних репресій вийшла третя книга “СТАЛІНоїди” подільського письменника Петра Маліша з циклу “Великий терор на Хмельниччині”.

Про це у коментарі НГП повідомив сам автор.

книга

“Під поняттям “СТАЛІНоїди” я розумію уособлення Сталіна і системи, які “поїдали”, розстрілювали, вбивали, катували невинний народ. Але, як наслідок, стали самі жертвами Великого терору. До речі, на Хмельниччині під час цього терору загинуло понад 16 тисяч громадян, а за всі роки тоталітарного режиму репресовано більш як 59 тисяч осіб”, – зазначив П.Маліш.

У книзі охоплений період третього видання з березня до травня 1938 року.

Книга складається з двох розділів, де зображені портрети місцевих НКВДистів, незнані документи про партійні збори обласного НКВД у Кам’янці-Подільскому та списки розстріляних.

Загальний обсяг книги – 400 сторінок.

Нагадаємо, що протягом 2008-2011 років вийшли два документальні твори хмельницького письменника Петра Маліша з циклу “Великий терор на Хмельниччині”: “Розгул червоного диявола” і “Розгул диявола триває”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Мій двоюродний дід народився у с.Кутківці у 1886 році, був учителем. В травні 1938 розстріляний по рішенню трійки за “антирадянську пропаганду”.
    У 1956 році реабілітований. Я хотів би придбати книжки Петра Маліша. Чи я така можливість купити їх у Києві або книга поштою у Хмельницькому? Повідомте, будь ласка, на “мило” реквізити редакції чи книгарні, в яких, можливо, ще є нерозпродані книжки.
    З повагою,
    Володимир Севастьянов

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.