У Хмельницькому будівельники “повітряних замків” забули заплатити до бюджету 5 млн. грн податків

Податкові міліціонери Хмельницького викрили тіньову схему віртуального використання робіт та послуг, яка давала можливість службовим особам приватної фірми будувати «повітряні замки» і, як наслідок, ухилятись від сплати податків.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів в області.

Упродовж останніх двох років підозрювані складали та використовували підроблені первинні та бухгалтерські документи, начебто на отримання будівельних матеріалів та послуг від підприємств міст Миколаєва та Хмельницького, що надало змогу штучно завищити валові витрати та податковий кредит з ПДВ.

Фактично роботи не проводились, послуги не отримувались. Натомість здійснювався лише документообіг з метою створювання видимості проведення господарської діяльності. Показово, що основні засоби, складські приміщення, інші матеріальні та трудові ресурси у шахраїв від будівництва відсутні. Також не знайшлося у них будь-яких супровідних документів, що свідчили б про транспортування будматеріалів до покупців.

Крім того службові особи миколаївських та хмельницьких контрагентів однозначно заперечили факт проведення будь-яких фінансово-господарських операцій з фірмою-фантомом.

Внаслідок зазначених вище неправомірних умисних дій, службові особи товариства з Хмельницького ухилились від сплати податку на прибуток та податку на додану вартість на загальну суму 4 мільйони 723 тисячі гривен, чим державі завдали збитки у особливо великих розмірах.

Нароазі слідчий відділ головного управління Міндоходів у Хмельницькій області вніс відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України, відносно службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.