За рік на Хмельниччині збільшилося офіційних мільнонерів до 27 осіб

За підсумками деклараційної кампанії, на Хмельниччині про свої статки до територіальних підрозділів головного управління Міндоходів області прозвітували майже 13 тисяч осіб, не враховуючи державних службовців. Їхні сукупні доходи перевищили 354 мільйони гривень, повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Хмельницькій області.

Найбільші активи задекларували  спадкоємці – 2726 декларацій на 141 мільйон гривень. 1183 громадянина повідомили про реалізацію автомобілів та іншого рухомого майна, доходи яких становили більше 68 мільйонів гривень. Ще 1496 подолян, які  у минулому році надавали в оренду земельні ділянки, задекларували майже 3 мільйони гривень прибутків. Крім того, дивіденди від вдалих інвестицій краян становили більше 10 мільйонів гривень.  Понад 4 тисячі громадян звернулись до податківців за отриманням податкової знижки.

Також до регіонального управління Міндоходів 27 подолян подали мільйонні декларації, проти 20  торік. З них четверо краян отримали майже 7 мільйонів гривень іноземних доходів,  6 громадян повідомили про продаж нерухомості, 6 жителів області – про прибутки від інвестування, ще троє громадян задекларували доходи,  отримані від двох або більше роботодавців у розмірі, що перевищує 120 мінімальних зарплат, 3 декларації надійшло про отримання спадщини, одному «улюбленцю Фортуни» пощастило отримати мільйонний виграш та ще четверо іноземців, що працюють на Хмельниччині, прозвітували про отримані статки у понад мільйон гривень.

Цьогорічна деклараційна кампанія поповнить скарбниці місцевих громад Хмельниччини майже на 15 мільйонів гривень з податку на доходи фізичних осіб. До повернення з казни у вигляді податкової знижки краянам підлягають 4 мільйони гривень.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.