У Кам`янці-Подільському визначили кращу наречену України

У Кам’янці Подільському пройшов найбільший весільний фестиваль України – «Весільний фортеця-2013», яка другий рік поспіль збирає навколо себе прихильників родинного відпочинку, весільної тематики та просто свята весни та кохання.

Як пише місцеве видання “Вже інфо”, головню подієюс тав Всеукраїнський парад наречених, у якому взяли участь 36 учасниць, а загалом на сайті для голосування зареєструвалася 91 красуня.

У порівняні з минулим роком, кількість бажаючих продемонструвати свою красу стало значно більше, і до того ж дівчата дуже креативно підійшли до участі в конкурсі: майже кожна сукня нагадувала витвір мистецтва, над образом більшості наречених працювали ці команди стилістів та дизайнерів.

За підсумками інтернет-голосування та голосування відривними талонами, яке проводили гості фестивалю, визначено трьох переможниць. Третя місце зайняла Христина Соломко (Камянець-Подільський), яка отримала сертифікат від «Ювелір капіталу». Другу сходинку та поїздку до золотої Праги отримала кам’янчанка Юлія Кадиш.

І найголовніший приз та звання «Краща наречена України» отримала Каріна Турчинська з Хмельницького. Каріна отримала символічний весільний вінок з рук минулорічної переможниці Вікторії Семенюк. І найголовніше саме юна хмельничанка поїде невдовзі у романтичну подорож до Парижу.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.