Ядуха засудив смолоскипну ходу – ВІДЕО

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха вважає, що українці не повинні сповідувати смолоскипну ходу.

Про це очільник краю заявив на урочистостях з нагоди Дня Перемоги у Хмельницькому.

“Смолоскипна хода започаткована у 30-х роках Гітлерівською Німеччиною, яка дала початок Світовій війні і сповідує фашистську ідеологію. Про повинні пам’ятати наші онуки, правнуки героїв війни, школярі та студенти. Для нас це величезний урок на все життя”, – зазначив губернатор.

[R3ROUSNAw_c]

Нагадаємо, що щороку до Дня пам’яті Героїв Крут Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вулиця Хмельницького організовує факельну ходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. коментар на сайті Всімки до такої новини:
    бля яка ця ядуха тупоголова і брехлива. в школу не ходило, книжок не читало то хоча б навчилося гуглом користуватися. смолоскипні ходи зародилися в Стародавньому Римі. в середньовіччі марші зі смолоскипами символізували боротьбу з нечистою силою, відьмаками. Зараз в Італії смолоскипні марші проводять перед Різдвом 24 грудня. Багато смолоскипних маршів проходили на знак солідарності з ранніми християнами, проти тероризму. Невіглас ядуха цього не знає, йому аби Свободу зачепити, а може він відьмак, що боїться вогню.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.