У Хмельницькому регіонали возили Прапор Перемоги на Тойоті Ленд Крузер

Цьогорічний День Перемоги подільські регіонали відзначили автопробігом.

Як повідомив НГП читач, 8 травня понад два десятки авто припаркувалися на майдані Незалежності України в обласному центрі. Біля них крутилися керівники обласної та міської організацій партії влади.

“І все були звично й неоригінально, якби не марки автомашин, що взяли участь у заході регіоналів. Переважно, відсотків дев’яносто, там були круті “тачки” сучасних багатіїв (мабуть, саме такі люди є членами партії регіонів) – “фольксвагени”, “шевроле”, “хонди”, “мазди”, “рено”, “фіати”… Прапор Перемоги, навіть, не один а два почепили на найкрутішу тачку – джип Тойота Ленд Крузер (Toyota Land Cruiser)”, – зазначив читач.

“Невже не можна було показати нашу власну “велич”, почепивши прапори й здійснивши автопробіг на автомобілях “побєдівшего соціалізма”: “жигулях”, “москвичах”, “волгах”, “запорожцях”, “тавріях”, “славутах” чи, принаймні, на “деу лансах”? А то вийшов пшик. Хотіли показати велич переможців, а продемонстрували досягнення переможених. То хто кого переміг?” – написав читач.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. > То хто кого переміг?

  Да всё нормально с победителями. Победившие известны — мои деды (и ваши, скорее всего), наши отцы и деды, в общем. Они не сплоховали.

  Это не они, а мы с вами выбираем крузеры и сникерсы, это для нас крузеры круче, это мы не хотим на заводы и не умеем хорошо делать свою работу, чтобы получалось хорошее; но получать хотим хорошо и хорошие вещи. К зеркалу нам.

 2. я даже знаю чей авто)) Собко – депутата горосовета и лидера городской ПР

 3. біда в тому, що теперішні можновладці, які розвалили все і за рахунок того їздять на японських крузерах і фашистських мерсах за 150 тис. у.о танцюють на кістках тих, хто воював і роблять собі нікчемний піар.

  такі як вони в окопах не сиділи, а були політруками, сиділи в тилу, стріляли в спини в загратотрядах, або були поліцаями на службі в німців.

 4. невдахи танцюють на кістках. Гадік Калісніченко і Табачніки перетворюють подвиг у фарс
  реально ж їм всім пофіг на самих солдат.
  Вони просто використовують цю істерію щоб совки за них голосували.
  А совки істерять і голосують.
  А потім у своїх злиднях винуватять “праклятих бандьоравцев”,які вкрали їхню пенсію і насрали їм в кальсони.

 5. > теперішні можновладці, які розвалили все

  Вони теж приймають участь, так, але ось “все”… Не будемо перебільшувати — певна кількість попередніх “влад” посприяла не менше. До того ж не варто думати, що у нас все вже розвалене.

  > танцюють на кістках тих, хто воював

  Це, скоріше, про пана Ющенка, ні?

  > роблять собі нікчемний піар

  Це різне буває. Діти бачать — дорослі навколо славлять Перемогу і тих, хто її здобував; вчаться правильному; взагалі, це добре.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.