Група нардепів виступає за призначення позачергових виборів сільського голови у Дунаєвецькому районі

Народні депутати України В.Бондаренко, Р.Князевич, О.Сиротюк, Д.Жванія виступають за призначення позачергових Підлісномукарівського сільського голови (Дунаєвецький район).

Відповідний законопроект зареєстрований 7 травня на сайті Верховної Ради.

“Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування погодився з пропозиціями Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо позитивного вирішення цього питання і вважає за доцільне призначити позачергові вибори Підлісномукарівського сільського голови”, – говориться у законопроекті.

Нагадаємо, що на чергових виборах 31 жовтня 2010 року Підлісномукарівським сільським головою була обрана Баран Тетяна Володимирівна.

25 лютого 2013 року Т.Баран  звернулася з особистою заявою до Підлісномукарівської сільської ради про складання нею повноважень сільського голови за власним бажанням.

Питання про складання Т.Баран  повноважень сільського голови було розглянуто на сесії Підлісномукарівської сільської ради 27 лютого 2013 року. Тоді ж сільська рада порушила перед Верховною Радою України клопотання про призначення позачергових виборів Підлісномукарівського сільського голови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.