Подільські рятувальники рапортують: за два дні очистили від снігу 408 км доріг

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомило, що протягом 22-24 березня  розчищено від снігу 408 км автомобільних доріг регіону.

Зі снігових заметів були евакуйовані 730 людей, 7 автобусів, з ний один шкільний, 188 автомобілів та 18 карет швидкої медичної допомоги.

До ліквідації наслідків негоди природного характеру було задіяні 361 співробітників ДСНС області та 107 одиниць техніки.

“Хмельницька область серйозно потерпіла від стихійного лиха, яке спричинили сильні снігопади і пориви вітру. За два дні випала місячна норма опадів. Загалом до 400 сільських населених пунктів були відрізані від райцентрів. Наразі ця цифра коливається в межах 50. Внаслідок сильних поривів вітру утворюються перемети, які потрібно розчищати щочотири години. Найскладніша ситуація у Волочиському, Городоцькому, Красилівському, Полонському, Шепетівському, Старосинявському і Старокостянтинівському районах. За сприятливих погодних умов проїзд до усіх населених пунктів області буде забезпечений найближчим часом, – сказав сьогодні губернатор Василь Ядуха під час всеукраїнської селекторної наради під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України, передає прес-служба ОДА.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.