Захурделиний Хмельницький – ФОТО

Хмельницький. Ранок 23 березня. Місто накрила аномальна зима: на тротуарах пішоходи борсаються у снігу, комунальна техніка мляво протистоїть природній стихії, двори житлових будинків вкриті декількасантиметровим покривалом снігу.

 

…На тлі цього колапсу територія біля входу до Хмельницької міської ради яскраво ріже очі – чепурний ганок ратуші у вихідний день.

Всі фото Віталія Тараненка.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 4

  1. Интересно, а почему “…яскраво ріже очі – чепурний ганок…”, покажи свой личный “ганок”- наверное весь в снегу? Ну да ведь надо самому лопатой помахать, гораздо проще “обидеться на Ядуху и Табачника”. =))

    • ще не вмерли ідіоти які захищають януковича і табачника

    • Лопата для того, чтобы копать, а не махать. Но тебе этого не понять, имбецил.

    • Те що потрібно щось самому робити згідний, я самостійно прибирав у своєму дворі, але до чого тут Табачник, він взагалі то знущається над освітою та історією, і до комунальних служб відношення не має 8\ І думаю ніхто не стане сперечатись, що в нас забезпечення комунальних служб на 0, за власний кошт купують мітли, і з підручних матеріалів майструють лопати, в той час коли цивілізований світ давно перейшов сучаснішу техніку, так саме в цьому влада і не допрацьовує, чому наші люди мають за копійки вимерзати та в ручну розгортати замети, аби інші наволочі(які того не цінують) ходили та ще казали як вони погано працюють!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.