Дорога на Летичів опинилася на мапі “ганьби “Укравтодору” – ВІДЕО

Відрізок міжнародної дороги М12 Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кіровоград-Знам’янка з напрямком Голосків-Требухівці  потрапила до мапи “ганьби “Укравтодору”.

Користувач YouTube Юрий Полищук розмістив це відео, на якому зображені вибоїни на дорогах, а транспорт рухається зі швидкістю близько 40 км/год.

[wLbXHRv8TYo]

Додамо, що торік з держбюджету надійшло 500 млн грн на будівництво та капітальний ремонт доріг загальнодержавного та міжнародного значення, що вдвічі більше, ніж у минулому році. За словами заступника голови Хмельницької облдержадміністрації з економічних питань та інвестиційної політики Леоніда Гураля, кошти планувалося освоїти на будівництво та капітальний ремонт доріг М-12 Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кіровоград-Знам’янка (відрізок Летичів-Меджибіж), Н-03 Житомир-Чернівці (траса на Кам’янець-Подільський) та об’їзна до райцентру Дунаєць.

Як повідомляв НГП, нещодавно п’ять доріг Хмельниччини потрапили до мапи “ганьби “Укравтодору”. Зокрема, це центральна дорога у смт Білогір’я, дві дорога у райцентрі Дунаївці, відрізок дороги Чернівці-Хмельницький, дорога Вінниця-Хмельницький.

Як відомо, мапа “ганьби “Укравтодору”, яка в режимі реального часу показує стан українських доріг, з’явилася в Інтернеті та розміщена на сайті телеканалу ТВі. Згідно з інформацією, інтерактивна мапа дозволяє переглянути з прив’язкою до місцевості відео користувачів сервісу YouTube, завантажене протягом останніх кількох днів.

Нагадаємо, що прем’єр Микола Азаров заявив, що ненавидіти “Укравтодор” – це не конструктивно.

“Ненависть завжди руйнує, і тому я порадив цим активним товаришам дійсно повідомляти про ті місця на дорогах, надсилати знімки, і вони, безумовно, будуть використані в поточній роботі дорожників, а ми про це подбаємо”, – зазначив М.Азаров на своїй сторінці в Facebook.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. а на Старкон ви їздили там повний 3.14..єц

  2. Эта дорога каждую весну такая. Как и сотни других дорог. Придет тепло её подлатают, а зимой всё начнется заново. Никому не выгодно делать дороги хорошо: на откатах не заработаешь, кучу людей, кто раньше каждую весну латал дороги, надо будет куда-то пристраивать. Ведь им нечем будет заниматься. Это-не выгодно

  3. в Дунаєвцях гірше все одно гірше)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.