У виправних колоніях Хмельниччини “процвітає” обіг заборонених товарів – прокуратура

Прокуратура Хмельницької області заявляє, що працівники виправних колоній не володіють повною інформацією про канали надходження заборонених предметів.

Як повідомили НГП, протягом минулого року в установи управління Державної пенітенціарної служби України в області надійшло понад 200 заборонених предметів, чверть з яких – мобільні телефони.

У прокуратурі констатують, що в засуджених зберігаються нетавровані колючо-ріжучі інструменти та інші зайві речі, які адміністрація колоній не завжди вилучає. Внаслідок формального нагляду з боку співробітників виправних установ, засуджені порушують режим місцезнаходження на території колоній.

У всіх колоніях ігнорують також вимоги про безпечні умови праці засуджених, додержання правил техніки безпеки, особливо під час роботи на електроустановках.

Систематичними є порушення і в ізоляторах тимчасового тримання (ІТТ). В ІТТ Хмельницького міськвідділу міліції торік понад три доби утримували 72 особи.

Прокурорські перевірки виявили й інші порушення в роботі цих установ. Так, через суттєві прорахунки в організації виробничого процесу, майже 63% працездатних засуджених області не залучені до суспільно корисної роботи.

Прокурор Хмельницької області Юрій Голуб вніс подання керівництву управлінь МВС та Державної пенітенціарної служби в області з вимогою усунути зазначені порушення і притягнути до відповідальності винних у їх допущенні осіб.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Юрій Голуб краще б розібрався, чому хабарник-стоматолог займає посаду головного лікаря і сімейка бандита-губернатора яким чином збагачується, а не загальні фрази про порушення в тюрмах говорив-ніби про це ніхто не знає.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.