Керманичі Хмельниччини вважають, що у 2012 році реформи Януковича, здійснювалися на основі досвіду хліборобів, інтелігенції і бюджетників

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха і голова облради Микола Дерикот вважають, що у 2012 році реформи Президента Віктора Януковича, здійснювалися на основі досвіду хліборобів, інтелігенції і бюджетників.

Про це говориться в офіційному привітанні керівників області з нагоди новорічних та різдвяних свят.

“Ми висловлюємо щиру подяку вам – хлібороби, робітники та підприємці, вчителі та медики, військові та правоохоронці, митці та науковці, усім, хто своєю працею і розумом втілює ідеї і принципи державності на виробництві, у полі, в школі, стоїть на сторожі охорони здоров’я людини, її безпеки та захисту, чиєю працею множиться слава нашого краю. Переконані, що саме ваш патріотизм, досвід і професіоналізм стали надійним підґрунтям для проведення успішних економічних і соціальних реформ, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем”, – зазначається у зверненні.

Керівництво Хмельниччини заявило, що “2012 рік був наповнений конкретними добрими справами, напруженою щоденною працею і новими звершеннями”.

Ядуха і Дерикот наголосили, що “попереду багато роботи, тільки разом нам вдасться дати гідну відповідь викликам сьогодення, аби процвітала наша рідна Хмельниччина, щасливо жили тут діти та онуки”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.