Ядуха розповів енергетикам про альтернативи “мирного атому”

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха розповів працівникам “Хмельницькобленерго” про альтернативи “мирного атому”.

“Сьогодні ми розуміємо, що альтернативи атомній енергетиці немає. В той же час маємо шукати інші джерела енергії, які є невичерпними, такі як сонячна, вітрова та гідро- енергія, виробництво пілетів та інше”, – сказав очільник краю на урочистостях, приурочених до Дня енергетика та 100-річчя електроенергетики Хмельниччини, повідомдяє прес-служба облдержадміністрації.

В.Ядуха наголосив, що вагоме значення у розвитку енергетики регіону відіграють малі ГЕС, які за 11 місяців цього року виробили 15 млн.кВт годин електроенергії. Також у рамках технічного співробітництва між Україною та Нідерландами компанією БіДжіПі Енжінірс розроблено та впроваджується пілотний Проект «Реконструкція малих ГЕС», приділяється значна увага будівництву гідроелектростанцій.

“Наша область прозора і відкрита для співпраці з іноземними інвесторами, свідченням чого є підписанні цьогоріч Меморандумів з чеською та австрійською компаніями про будівництво сонячних електростанцій у 14 районах області. Загальна вартість цих проектів складає 6 млрд. гривень. Хмельницька область серед західних регіонів України стала епіцентром по будівництву сонячних електростанцій. Загальна потужність сонячних електростанцій становитиме 160 МВт”, – поділився інформацією з енергетиками губернатор.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Всі малі ГЕС за рік виробляють стільки, як один енергоблок ХАЕС за півдня

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.