Щоб виконати обласний бюджет-2013, необхідно збільшити середній розмір зарплати мінімум на 400 грн – Ядуха

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха бачить виконання обласного бюджету на наступний рік за умови, якщо вдасться протягом 2013 року збільшити середній розмір зарплати мінімум на 400 гривень.

Про це сьогодні він заявив на засіданні колегії ОДА.

“Потрібно суттєво збільшити середньомісячну заробітну плату. І коли Сергій Адамович (Пенюшкевич, начальник Головного фінансового управління ОДА – НГП) розповідав, що з початку цього року середній розмір зарплати зріс на 408 гривень і у жовтні становив 2483 гривні, то практично ще на 400 гривень середню зарплату треба збільшити 2013 року, аби вийти на головний показник наповнення бюджету – податок з доходів фізичних осіб. Цей вид податку займає понад 85% у загальній структурі податків краю”, – зазначив В.Ядуха.

Також керманич регіону доручив обласному фінуправлінню з наступного року забепечити зростання середньої зарплати на приватних підприємствах.

“Інші податки – надра, дороги – другорядне і ні на що не впливає. Головне – це  податок з доходів фізичних осіб”, – вважає губернатор.

За даними Головного управління статистики в області, протягом цього року рівень сереньої заробітної плати двічі зменшувався порівняно з попереднім місяцем. Так, у березні середня зарплата в регіоні становила 2270 грн і зменшилася на 6 грн порівняно з лютим; у серпні – 2507 грн (мінус 81 грн порівняно з липнем).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.