Вслід за хлібом “антимонопольники” тримають цінові вуздечки лікам

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало 30 регіональним аптечним закладам  утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту лікарських препаратів.

Як повідомили НГП в прес-службі відділення,  осінньо-зимовий період в Україні характеризується загостренням епідемічних захворювань, внаслідок чого у аптечних закладах спостерігається перевищення попиту на ліки над їх пропозицією.

“Підвищення  цін на ліки та/або відмова від їх реалізації в умовах загострення епідемічної ситуації не можуть бути зумовлені об’єктивними економічними причинами”, – пояснюють “антимонопольники”.

Вимоги Відділення спрямовані на забезпечення цінової стабільності на ринку. Про результати розгляду рекомендацій учасники ринку лікарських засобів мають проінформувати Відділення у десятиденний строк.

Як відомо,  обласне територіальне відділення АМКУ на початку листопада  рекомендувало 11 хлібозаводам краю утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту хліба та хлібобулочних виробів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.