Мажоритарник Бондар ллє воду на млин Партії регіонів?

Самовисуванець, який на час парламентської гонки поєднався з Хмельницькою областю з конкретною метою — пройти до Верховної Ради, Віктор Бондар нарешті скинув опозиційну маску. Саме в образі Робін Гуда його звикла бачити громада 191 виборчого округу (центр м. Старокостянтинів): наперекір регіоналам він зводив дитячі майданчики, розбудовував школи і дитячі садки. Навіть умудрився поскаржитися Президенту Віктору Януковичу на дії його однопартійця і кандидата у народні депутати Миколи Дерикота.

На власній сторінці у “Фейсбуці” народний депутат VII скликання дав зрозуміти, хто його майбутні політичні однодумці, а з ким — йому не по дорозі. “Глуха опозиція сьогодні можлива, але користі не принесе нікому: ні людям в країні, ні роботі парламенту! Відкидаємо цей варіант”, — написав Бондар.   Почули збирачі голосів від ПР, що сказав цей мудрий чоловік? З огляду на те, що нині кожен самовисуванець на вагу золота, беріть цього на замітку — кілька “процедурних обробок” і, як говорив герой Папанова, “клієнт созрєл”. Тим паче, що окремі ЗМІ вважають Бондара лояльним до провданої групи Льовочкіна-Фірташа.

Дивно, але самовисуванець не лише відхристився від діалогу з опозицією, а й намагається набити собі ціну. “З парламенту у виконавчу владу не піду — без змін в парламенті в інших місцях не має що робити! Деградація парламенту вже давно зупинила розвиток всіє країни! Тому почнемо наводити лад звідси”, — кинув посил Бондар.

Ще більш утопічною виглядає ідея мажоритарника Бондаря зібрати в єдиний кулак сімох переможців з Хмельниччини. “Окремо, в якості мікрозадачі поставив собі за мету об’єднати і зробити потужну команду депутатів які пройшли в округах від нашої (Хмельницької — авт.) області. Така група (а це 7 депутатів) може, крім участі у великій парламентській політиці, забезпечити в першу чергу реалізацію реальних і конкретних змін в області і зокрема в наших районах”, — марить ілюзіями колишній губернатор Дніпропетровщини.

Фото Віталія Тараненка

Важко зрозуміти, на яку спільну мову розраховує Віктор Бондар, приміром, з мільйонером Олександром Герегою або чоловіком Богословської Володимиром Мельниченком, котрі йшли як самовисуванці та стали народними депутатами від Хмельниччини. Ці двоє на 100% новоспечені призовники Партії регіонів. Крапка.

Чи може пан Бондар зазіхнув на “шлюб” зі свободівцем Ігорем Сабієм, який переміг на 189-й мажоритарці, і бютівцем Олегом Лукашуком, який виграв 187 округ? До речі, у коментарі вашому покірному слузі пан Сабій розцінив спроби Бондаря до гуртування подільських нардепів як особистий популізм. “Віктор Бондар, якщо хоче співпрацювати зі мною, то повинен це питання погодити з головою фракції ВО “Свобода” Олегом Тягнибоком. Я командний гравець, а подібні ідеї розцінюю, як особистий популізм конкретного обранця. Тим паче, що нові зміни до регламенту Верховної Ради ставлять депутатське групування під сумнів”, — вважає свободівець.

Справді, відповідно до нового регламенту, депутати мають входити до фракції або депутатської групи. Самовисуванці також можуть об’єднуватися у депутатську групу. Тільки от чисельність такої групи має складати “не менше, ніж чисельність найменшої фракції, що сформована протягом першої сесії”. На сьогодні це 32 депутати — саме стільки “багнетів” має нова фракція комуністів Петра Симоненка.

Також не варто вдаватися до політичної амнезії і посипання голови попелом. Віктор Бондар — колишня людина президента Ющенка, яка гармонійно доповнила кадрову мозаїку президента-регіонала Віктора Януковича: з травня 2010 року Бондара призначено заступником керівника Державної митної служби України, а через рік — переведено на посаду директора організаційно-розпорядчого департаменту митної служби України.

Loading...
Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А чему вы так радуетесь, Виталий? Тому, что Виктору Бондарю сложно собрать 33 независимых депутатов во фракцию? Да, сложно. Но несколько депутатов уже согласны, проведено множество консультаций и переговоров, есть проблемы, но точки ещё не поставлены.

  2. Виталий прав – фракция или группа от Виктора Бондаря чистый блеф и популизм его и его “шестерки” Игоря (тоже Игоря) Душина. Как “победил” Бондарь – известно, как и то кто за ним стоит и кому сегодня он вместе с Игорьком зализывает. Как впрочем и делал всю свою жизнь. А кто больше помогал и помогает родному Подолью так это уже сейчас видно. Что Дерикот, что Бондарь – одного поля ягоды. Только первый еще не совсем скурвился, а на втором пробы ставить негде. Так что прав Виталий, прав…

  3. может существовать неформальное обьединение депутатов от области. Когда деньги на черныливку выбивалися подписался и Лукашук и Дерекот и еще пару депутатов от области, с разных фракций. Так что кто не хочет ищит причины…..

  4. Пусть только попробует примкнуть к регионам, тут же отзовем, он мажоритарщик, так что электорат его в покое не оставит.

  5. Энтому Карнейчуку вже как рік ставят прогули на Шаровечках, а воно все в Раду хочуть.( Щось не приймає коментар по той статті)
    А таких цапків як Тараненко треба взагалі в стойлі тримати – його теревеньки під стать шустеровських. ” Ну а что? Тот так сказал, а тот так сказал, я ж ничего, только факты константирую”. Тому тебе Тарахненко рекомендую прочитати протоколи ихних мудрецов.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.