Хмельницький губернатор Ядуха заявив про збільшення поголів’я свиней, насправді якого не існує

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха дав неправдиву інформацію щодо зростання поголів’я свиней за 10 місяців цього року.

“Агроформування області збільшили чисельність поголів’я великої рогатої худоби, свиней, птиці”, – зазначив він на урочистих заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Натомість, за даними Головного управління статистики в області, з початку цього року поголів’я свиней ішло на спад. Так, за січень 2012 р. проти січня 2011 р. недорахувалися 7,6% голів свиней, за січень-лютий – 9%, за січень-березень – 3,9%, у січні-квітні – 6,2%, у січні-травні – 5,7%.

За I півріччя цього року порівняно з аналогічним періодом минулого року поголів’я свиней зменшилося на 8,3% і становило 286,6 тис. голів. За 10 місяців спад дещо призупинився і становив 6,7%.

Що стосується нарощування темпів поголів’я птиці, то вони протягом січня-жовтня виросли на 33,4% – до 9,4 млн. голів птиці.

На 1 листопада поголів’я ВРХ збільшилося на 3,8% – до 280,3 тис. голів.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А про свинство на виборах, у владі забули?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.