Вербановський погорів на антиконкурентних діях

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ визнало антиконкурентними дії Городоцької районної державної адміністрації.

Як з’ясувало Відділення, РДА прийняла розпорядження від 02.08.2010 №509/2010-р «Про закупівлю продовольчого зерна врожаю 2010 року для формування державного продовольчого резерву та регіональних ресурсів», яким були зафіксовані рекомендовані обсяги закупівлі продовольчого зерна для формування державного продовольчого резерву.

Такі дії могли обмежити права сільськогосподарських товаровиробників щодо вільного вибору реалізації та використання зерна, впевнені “антимонопольники”.

Порушення припинено.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Коли людина опеклася, то як перша допомога їй – попісяти на місце опіку. Обісцють його регіонали зі всіх сторін і буде як новий))))

    • А то він сильно переживає.Антимонопольщикам треба було зробити справу для галочки, договорились з цим, потім сіли, випили по сто грам, посмялися над нами, як вони лохам лапші на вуха навішали і розбіглися по домам. Так само як головного стоматолога взяли на хабарі, а апеляційний суд каже – він не брав, то вам показалось. Банду геть!

  2. І яким чином голова-бандит відповів за це порушення???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.