Голова Волочиської РДА Добжанський: партію Кличка фінансують жиди – АУДІО

Голова Волочиської райдержадміністрації Ігор Добжанський у свій робочий час замість того, аби займатися вирішенням проблем ввіреної йому території, займається відвертим тиском на громадян з метою примусити їх підтримувати ПР.

Як пише прес-служба партії УДАР, при цьому ставленик президента у районі не приховує свого антисемітизму і робить заяви, які напряму порушують Конституцію України та є прямим розпалюванням міжнаціональної ворожнечі і ксенофобією.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2012/10/добжанський.mp3″]

З приводу цього кандидати від “УДАРу” звернулися до Генерального прокурора України та голови Адміністрації Президента України.

У зверненні йдеться про численні звернення від жителів міста, представників малого і середнього бізнесу, які скаржаться на тиск місцевого керівника, його вимоги вивісити на своїх підприємствах прапори ПР. Люди скаржаться, що їх викликають у робочий час до райадміністрації, де погрожують розправитися за неправильне голосування вже після 29 жовтня і вимагають відмовитися від своїх політичних вподобань на користь ПР.

Лексика ж цього місцевого чинуші не витримує жодної критики Його висловлювання, зокрема, про те, що “ж…и розікрали країну” підпадають відразу під кілька статей кримінального кодексу – йдеться у заяві. Також разом із зверненням представники партії передали до відповідних установ факти, в тому числі і аудіодокази тиску на виборців і антисемітських ксенофобських висловлювань призначенця президента Януковича у районі, який відверто бахвалиться своєю безкарністю, покровительством керівництва області, намагаючись таким чином залякати співрозмовників та примусити їх підтримувати партію влади.

 

Фото Віталія Тараненка

В зверненні “УДАР” просить відповідні структури розібратися у ситуації, і в разі підтвердження фактів притягти голову Волочиської районної адміністрації до відповідальності, а на час розслідування відсторонити його від посади як людину, що порушує виборче законодавство, Конституцію України і в своїх діях йде всупереч публічній позиції Президента Януковича про проведення чесних виборів та боротьбу з антисемітизмом і ксенофобією.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.