“Влада від Бога” погиркалася з жидами

Казус голови Волочиської райдержадміністрації і депутата обласної ради від Партії регіонів Ігоря Добжанського став хрестоматійним прикладом, як за п’ять хвилин можна стати чужим серед своїх. “Ви, мабуть, знаєте, хто “кришує” та фінансує Віталія (Кличка, партію УДАР — авт.)? Це колишній мер Одеси Гурвіц, єврейська община на кшталт Коломойського, які розікрали все. Словом, жиди, — ця репліка заполонила провідні сайти країни. Сам же чиновник забігався шукати крайніх.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2012/10/добжанський.mp3″]

Про таких діячів народ влучно сказав: “Голова без розуму, як ліхтар без свічки”. Та зараз вже пізно виправдовуватися, що під словом “жиди” розумілися “жителі Йорданської долини”. Обласна організація Партії регіонів має дати об’єктивну оцінку судженням посадової особи, котра втілює на відведеній території політику Президента Віктора Януковича.

Позаяк офіційний сайт Волочиської райдержадміністрації сьогодні розмістив інформацію, що з огляду на останні події з їхнім шефом, підпадає під гумористичну рубрику “страшне перо не в гусака”. “Нехай справи, які ми робимо, судять за нас, які ми є люди”, —наголосив Ігор Добжанський під час наради з головами сільських та селищних рад.

Фото з сайту з Волочиської райдержадміністрації

У продовження думки наводимо свіжу оцінку діяльності Добжанського, заявлену керівником прес-служби МВС Володимиром Поліщуком сайту “Оглядач”. “Зі свого боку можу сказати одне, що за подібні ксенофобські висловлювання є стаття в КК України і можна понести кримінальну відповідальність, стаття 161 Кримінального кодексу України — умисні дії, спрямовані на розпалювання національної расової чи релігійної ворожнечі і приниження національної честі та гідності”, — стверджує Поліщук. Порушник карається або сплатою штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років.

Чи не це Ви, пане Добжанський, хотіли почути від людей?

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 6

  1. То что националистов возглавляет еврей, событие для анекдотов. Какими надо быть лохами чтобы Осе Тягнибоку, имеющего дедушку Фротмана – Цегельского, которого зовут Льонгин, учившегося в еврейской школе, поверить что оно националист. Этот еврей использует дебильных мальчиков для скандалов, подставляя их под дубинки и газ, наблюдая из-за угла сидя в джипе. За кого призывают голосовать? Ещё подобное недоразумение Яценюк и Клычко, у нас что кнессет будет вместо Верховного Совета?

    • Влад, твоє прізвище часом не Лук’янов? Політ твоїх думок та розмах фантазій справляє враження, що інтелектом ти не обтяжений, як і цей представник партії “пакращення вже сьогодні”

  2. Так за статтею 161 Кримінального кодексу України “пану” Табачнику(той що мЫнЫстр) світить не одні 5 років!!!

  3. Не хочеться ображати національну гідність людей даної нації. Проте на мою думку багато людей мяко кажучи “недолюблюють” їх не через їх належність доцієї нації, а через їх загальну належність до когорти “кровопивців” в тому числі і українського народу. Згадаймо шинкарів, які знущалися над козаками, а на сьогоднішній день Коломойський і Боголюбов через свій ПриватБанк обдирає людей, позбавляє дітей житла, аби дати заробити панівному класу. Жоден банк не є настільки низько моральним і підлим у своєму відношенні до клієнтів. Це твердження не потребує доведення. А потім вони відкривають центри памяті голокосту. Сором і зневага їм. В цьому плані я щиро підтримую і пана Ядуху і Добжанського і хотів би, щоб все більше людей відкрило очі і прямо, не боячись висказували своє відношення представеникам цієї нації. І це є не ксенофобія, їх не люблять не за приналежність до даної нації, а за кровососний характер

    • Конечно,именно шинкари-евреи и были виноваты в бедах козаков! Козакам надо было лучше работать,а не по шинкам шляться.Вот за любовь к чарке и страдали,а шинкари правильно делали,что этим пользовались.Так кто из них идиот?!

  4. А ніхто нічого не говорить хто ідіот а хто ні. Питання у відношені до них і визначення причин цього. Память голокосту – це память по жертвам. Але ж чого це сталося, невже одні люди народилися уже з негативним відношеням до них. Авжеж що ні. Просто по життю вони намагаються якомога більше заробити на біді інших. І в цьому вони єднаються. Так що негатив в оцінці їх консолідованих дій по відношенню до представників інших націй, в яких вони бачать і споконвіку реалізують своє джерело наживи

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.