Кличко і його хмельницьке “озиме покоління”

Тепер нікого не здивуєш, що успішні спортсмени, науковці, поети та театрали беруть штурмом столичний будинок під куполом, який повен різних привілеїв та розкішного життя. Тим паче, що на політичному небосхилі намалювалися кілька політичних сил, раніше не відомих виборцям, котрі активно комплектуються цими харизматичними та успішними людьми. Одна з них — партія УДАР титулованого боксера Віталія Кличка. Формування партії навколо однієї відомої особистості є в деякій мірі загрозливим, оскільки, як доводить політичний досвід, зникає лідер — стає нікому не потрібна і його однойменна політична сила. Приклад ВО Батьківщина цьому яскраве підтвердження.

Проте з Кличком дещо інша ситуація. Сьогодні він перебуває у зеніті політичної слави і цим користуються, так звані, нові провінційні лідери, що встигли обзавестися червоними імунітетами на час парламентських виборів. При цьому Віталій Кличко чомусь гаряче вірить у незламність його нових друзів та їхню непідкупність.

Віталій Кличко у Хмельницькому. Фото прес-служби УДАР

 

— Кандидати у народні депутати від УДАРу, що йдуть на вибори у Хмельницькій області, узяли на себе відповідальність та пообіцяли мені. Але вони знають, що у Верховній Раді великі гроші, там купують депутатів, які перетворюються на “тушки” і бігають з однієї фракції в іншу. Змінюють свої принципи. Але мені цікаво почути від кандидатів, скільки грошей потрібно, аби продатися, чи може є мотивація отримати посаду? — такий сценічний детектор брехні спробував провести Кличко перед хмельницькою публікою. Дивно, що за всіх сімох претендентів на депутатські мандати почав віддуватися вчорашній соборівець при владі й член команди колишнього хмельницького губернатора Гавчука Микола Янчук, що балотується від УДАРу по хмельницькій мажоритарці. Микола Андрійович своїх скелети міцно зачинив у шафі, а на загал випалив кілька перевірених словесних гасел.

— Україна потребує змін. Ми хочемо запропонувати суспільству нову якість політики: чесної, відвертої, правдивої, щирої… Ми добре розуміємо, що таке зрада… Від усіх кандидатів УДАР хочу запевнити (звернувся до виборців), що ми не зрадимо вас та Україну, — сказав М.Янчук.

Кандидати у нардепи від УДАР у Хмельницькій області. Фото прес-служби УДАР

 

Пафос, що витав у повітрі Хмельницького, намагався розвіяти сам лідер УДАРу. Віталій Володимирович кілька разів пояснював хмельничан, що перед ними стоїть не всесвітньо визнаний боксер, а політик. Видно, що підсвідомість боксера та реальне сприйняття постійно борються, хто ж насправді Кличко у передвиборчому періоді? Те, що він власними кулаками став знаним на весь світ ще не є запорукою успіху для його соратників на прийдешніх виборах. Але те, що на Хмельниччині опозиція практично здає мажоритарку регіоналам, є тривожним дзвіночком та очікуваним завтрашнім посипанням голови попелом “демократів”. І визначення єдиного кандидата від опозиції за формулою УДАР+Яценюк+Тимошенко, про яке браво говорив Кличко, за менше ніж місяць до дня голосування, наврядчи стане тим рятівним кругом, щоби стати “більшовиками” у новій Раді. Тому із пісні слів не викинеш: “Демократи об’єднуються за п’ять хвилин до розстрілу”.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. на сцені всім Кличка тушки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.