Соратники голови РДА Добжанського шельмують його за ксенофобські висловлювання на адресу партії УДАР

Регіонали засуджують вчинок глави Волочиської райдаміністрації, члена ПР Ігоря Добжанського, який дозволив собі на адресу конкурентів антисемітські висловлювання.

“Такого собі не повинен дозволяти не тільки член ПР, але і будь-який інший чоловік ні в Україні, ні в світі, тому що критикувати той чи інший народ, я вважаю, недозволено. Звичайно, все залежить від культури, люди всякі бувають. Я вважаю , що він не правий, я б собі такого не дозволив”, – сказав в інтерв’ю сайту ” Оглядачу” регіонал Володимир Зубанов.

Те ж, що Добжанський вважає, що нікого словом “жиди” не образив і заявляє, що мовляв, він мав на увазі те, що слово “жиди” означає лише “жителі Йорданської долини”, на думку Зубанова, є з боку глави району історичним вишукуванням.

“У народі значення цього слова має давно всім відоме значення, я вважаю. І ці його слова про Йорданській долині є просто розмовою на користь бідних”, – продовжує Зубанов.

Регіонал Михайло Чечетов, заявив в інтерв’ю “Оглядачу” про те, що також обурений вчинком соратника.

“Хто б подібне не сказав, це не робить честі людині, це показує його безкультур’я. В даному випадку він показав своє нутро, якщо він такі речі говорить. Підкреслюю, хто б не був – Вася, або Петя, поваги йому немає! Це вчинок , який порочить будь-якої людини, не тільки члена ПР. А тим більше Партію регіонів, адже ми навпаки виступаємо за те, щоб згуртувати країну, а подібні висловлювання тільки роз’єднують”, – говорить Чечетов.

З Добжанським, на думку регіоналів, на місці повинна розібратися місцева організація ПР.

“Я вважаю, що треба провести розслідування на місці. У цьому повинна розібратися партійна організація “регіонів” Хмельницької області. І якщо він дійсно подібне говорив, і якщо ці слова не були вирвані з контексту, то впевнений, цій людині треба десь підказати або вказати . Якщо люди несуть таку ахінею і скоюють такі вчинки, то нехай роблять подібні заяви в іншому місці “, – стверджує Чечетов.

Як повідомляв НГП,  прес-служба партії УДАР наглосила, що ставленик президента у Волочиському районі Ігор Добжанський не приховує свого антисемітизму і робить заяви, які напряму порушують Конституцію України та є прямим розпалюванням міжнаціональної ворожнечі і ксенофобією.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2012/10/добжанський.mp3”]

В зверненні “УДАР” просить відповідні структури розібратися у ситуації, і в разі підтвердження фактів притягти голову Волочиської районної адміністрації до відповідальності, а на час розслідування відсторонити його від посади як людину, що порушує виборче законодавство, Конституцію України і в своїх діях йде всупереч публічній позиції Президента Януковича про проведення чесних виборів та боротьбу з антисемітизмом і ксенофобією.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. О! То риганали нас тепер ще й вживанню слів учитимуть. Язика вже навчили, мало здалося. Зайди!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.