У Хмельницькій області впало будівництво

У січні-вересні цього року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 555,1 млн.грн., що на 4,6% менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Згідно з інформацією, серед основних видів будівельної діяльності зменшились обсяги робіт: будівництво будівель та споруд – на 6,5%, установлення інженерного устаткування – на 1,8%, оренда будівельної техніки з оператором – на 68,4%.

На загальний підсумок найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель та споруд (частка яких у загальному обсязі становила 76,2%). Серед них скоротили обсяги робіт підприємства з будівництва будівель і монтажу та встановлення збірних конструкцій. Водночас значно збільшили обсяги робіт підприємства, що здійснюють виготовлення каркасних конструкцій і покрівель (у 3,9 раза), будівництво місцевих та магістральних трубопроводів, ліній зв’язку та енергопостачання (на 41% та на 26% відповідно), доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд (на 32,4%).

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.