Кожен третій матеріал про жінку хмельницьких онлайн-медіа має фемінітив — дослідження Кожен третій матеріал про жінку хмельницьких онлайн-медіа має фемінітив — дослідження

У хмельницьких медіа жінки згадуються приблизно втричі рідше, ніж чоловіки, — в середньому, у 30% матеріалів. У вересні 2020 цей… Далі »

5 причин проголосувати «ЗА МАЙБУТНЄ» 5 причин проголосувати «ЗА МАЙБУТНЄ»

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Мешканці Хмельниччини зможуть реалізувати своє конституційне право та обрати депутатів рад всіх рівнів:… Далі »

На мера Хмельницького Олександра Симчишина та посадових осіб міськради подали заяву про вчинення корупційного правопорушення На мера Хмельницького Олександра Симчишина та посадових осіб міськради подали заяву про вчинення корупційного правопорушення

Власник ТОВ «Торговий дім «Тісса» Олексій Телега написав заяву до НАБУ про вчинення корупційного правопорушення міським головою Хмельницького та посадовими… Далі »

Квіти з доставкою: зручно та швидко Квіти з доставкою: зручно та швидко

Який подарунок можна вважати ідеальним, незалежно від свята або важливості тієї чи іншої події? Думок з цього приводу може бути… Далі »

У Хмельницькому суд не став карати штрафом таксиста, який порушив карантин У Хмельницькому суд не став карати штрафом таксиста, який порушив карантин

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 44-3 КУпАП (“Порушення правил карантину”) і звільнив від відповідальності, обмежившись усним зауваженням…. Далі »

ЄС зніме обмеження для українських виробників промпродукції ЄС зніме обмеження для українських виробників промпродукції

Брюссель пішов назустріч Україні, заявивши про наміри рухатися в напрямку «промислового безвізу» для українського бізнесу. Під час Саміту Президент України… Далі »

Інна Ящук пройшла тест на поліграфі.  Олександр Симчишин – не з’явився Інна Ящук пройшла тест на поліграфі. Олександр Симчишин – не з’явився

“Беручи на себе відповідальність балотуватися на посаду Хмельницького міський голова, вважаю своїм обов’язком пройти тест на поліграфі. Переконана: кожна людина,… Далі »

У Хмельницькій області додалося нових міст і районів, які ввійшли до “червоної” зони карантину У Хмельницькій області додалося нових міст і районів, які ввійшли до “червоної” зони карантину

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов… Далі »

Понад півтора мільярда гривень ПДВ надійшло до державного бюджету від платників Хмельниччини Понад півтора мільярда гривень ПДВ надійшло до державного бюджету від платників Хмельниччини

З початку 2020 року Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області проадміністровано сплату до державного бюджету податку на додану вартість у… Далі »