Віолета Лабазюк: Ми знаємо, як вирішувати проблеми громади Віолета Лабазюк: Ми знаємо, як вирішувати проблеми громади

«У благодійному фонді ми постійно працюємо над проблемами громади і намагаємося їх розв’язати. Тісно співпрацюємо з представниками освіти, медицини, культури… Далі »

До конкретних цілей – конкретними справами До конкретних цілей – конкретними справами

Вчора, 3 жовтня, у м. Шепетівка відбувся форум політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», під час якого представили кандидата на посаду… Далі »

Хмельницька область побила черговий “антирекорд” – за добу майже 400 інфікованих на COVID-19 Хмельницька область побила черговий “антирекорд” – за добу майже 400 інфікованих на COVID-19

За добу (станом на 19.00 4 жовтня) у Хмельницькій області зафіксовано 370 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, що є новим “антирекордом” за… Далі »

Мельничук вп’яте хоче стати мером Старокостянтинова. Перелік усіх кандидатів Мельничук вп’яте хоче стати мером Старокостянтинова. Перелік усіх кандидатів

На посаду міського голови Старокостянтинова претендує 8 кандидатів. Про це свідчать дані ЦВК. Вп’яте за цю посаду змагатиметься діючий мер… Далі »

Довіра людей – це найвища нагорода, – Артур Фрідман Довіра людей – це найвища нагорода, – Артур Фрідман

«Найвища нагорода для мене, яку я дуже ціную, – це ваша довіра. Адже ви сім разів обирали мене депутатом Хмельницької… Далі »

Новий поділ на райони та територіальні громади. Хмельницьку область нанесли на свіжий Атлас України Новий поділ на райони та територіальні громади. Хмельницьку область нанесли на свіжий Атлас України

В Україні створили Атлас адміністративно-територіального устрою з новим районним поділом. Задум реалізовано Мінрегіоном спільно з Товариством дослідників України, за підтримки проєкту… Далі »