Сьогодні на Хмельниччині зареєстрували 12 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 Сьогодні на Хмельниччині зареєстрували 12 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19

Хмельницька ОДА інформує: станом на 18.00 6 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 8027 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 367… Далі »

Хмельницький має бути містом для людей, незалежно від походження, поглядів чи віку – Інна Ящук Хмельницький має бути містом для людей, незалежно від походження, поглядів чи віку – Інна Ящук

Порядок та комфорт: на вулицях, у транспорті, фінансах, будівництві. А ще: безпека громадян, належна підтримка освіти, промисловості, житлово-комунального господарства, соціальний… Далі »

Випарник для холодильника: функціонал і його заміна Випарник для холодильника: функціонал і його заміна

Холодильне обладнання складається з великої кількості деталей і елементів. Кожен з них має свій функціонал, характеристики, особливості та переваги. Випарник… Далі »

Турецький “Онур” показав, якими потужностями збирається добудовувати “китайську” дорогу на Хмельниччині Турецький “Онур” показав, якими потужностями збирається добудовувати “китайську” дорогу на Хмельниччині

Турецька компанія “Онур” видала ролик, в якому показала, якими потужностями збирається реконструювати дорогу М-12 у Хмельницькій області. За словами проектного менеджера Тамера Джомета,… Далі »

Іван Гуцул: Галузь охорони здоров’я має стати пріоритетною Іван Гуцул: Галузь охорони здоров’я має стати пріоритетною

«Галузь охорони здоров’я повинна бути в пріоритеті у діяльності усіх органів влади», – переконаний Іван Гуцул, заступник директора КП «Хмельницька… Далі »

Суд оштрафував на 17 тис. грн водія хмельницької маршрутки, який повторно порушив карантин Суд оштрафував на 17 тис. грн водія хмельницької маршрутки, який повторно порушив карантин

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним водія маршрутного таксі №49 Озерна-Катіон у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн. Про… Далі »