Підсумки за добу: 421 хворий на коронавірус і дві смерті Підсумки за добу: 421 хворий на коронавірус і дві смерті

За відомостями Хмельницької ОДА, на 19.00 17 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 11897 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 464… Далі »

Їхав на причепі мотоблоку без паспорта і не загрожував оточуючим. У Віньківцях чоловік відбився від штрафу за порушення карантину Їхав на причепі мотоблоку без паспорта і не загрожував оточуючим. У Віньківцях чоловік відбився від штрафу за порушення карантину

Віньковецький районний суд звільнив місцевого мешканця від адміністративної відповідальності за порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП) в зв`язку з малозначністю і… Далі »

Поліція розшукує “мінера” школи під Хмельницьким Поліція розшукує “мінера” школи під Хмельницьким

Хмельницькі поліцейські встановлюють особу зловмисника, який повідомив про неправдиве замінування школи. За відомостями сектору комунікації поліції області, 15 жовтня, близько 15.47… Далі »

COVID-19: в області вдвічі збільшилася захворюваність серед працівників закладів дошкільної освіти COVID-19: в області вдвічі збільшилася захворюваність серед працівників закладів дошкільної освіти

За інформацією заступника директора-начальника управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення департаменту освіти та науки ОДА Тетяни Дупляк, протягом останніх чотирьох днів… Далі »