У лікарнях Хмельниччини лежить 700 “коронавірусних” пацієнтів У лікарнях Хмельниччини лежить 700 “коронавірусних” пацієнтів

Станом на 18.00 14 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 10820 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 445 – діти, 832… Далі »

З 26 депутатів Хмельницької міської ради, що балотуються повторно лише п’ятеро – від тих же партій що й у 2015 році З 26 депутатів Хмельницької міської ради, що балотуються повторно лише п’ятеро – від тих же партій що й у 2015 році

13 депутатів Хмельницької міської ради не балотуватимуться цьоггоріч ні у Хмельницьку міську ні в обласну ради. Серед них Руслан Афійчук,… Далі »

Інна Ящук: Не на часі вводити касові апарати! Це знищить дрібний бізнес та торгівлю! Інна Ящук: Не на часі вводити касові апарати! Це знищить дрібний бізнес та торгівлю!

Тиждень тому Інна Ящук, кандидатка на посаду голови міста Хмельницького, народні депутати від політичної партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій і… Далі »

Місцеві вибори: рейтинги партій до Хмельницької обласної ради Місцеві вибори: рейтинги партій до Хмельницької обласної ради

Згідно проведених опитувань, які проводили фахівці з центру етнічних та політичних досліджень «Лад», чітко видно, що мешканці Хмельницької області надають… Далі »