Місцеві вибори: рейтинги партій до Хмельницької обласної ради

Згідно проведених опитувань, які проводили фахівці з центру етнічних та політичних досліджень «Лад», чітко видно, що мешканці Хмельницької області надають перевагу місцевим політичним проєктам.

Лідером опитування стала новоспечена політична партія «Команда Симчишина», що спричинено високим рейтингом довіри до Хмельницького міського голови Олександра Симчишина. Окрім того високий рівень довіри в регіоні зберігає партія «За Конкретні Справи», яка збільшила своє електоральне поле на півночі області. На фоні останніх політичних подій, партії «За майбутнє» та «Слуга Народу» продовжують втрачати своїх виборців. Сенсацією на цих виборах може стати не потрапляння в обласну раду таких партій як «Європейська Солідарність» та «Батьківщина», результати яких менші прохідного п’ятивідсоткового бар’єру» – зазначає голова центру «Лад» Геннадій Чижов.

Опитування проведено 10-11 жовтня в межах Хмельницької області серед мешканців віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, типом населеного пункту. Вибіркова сукупність: 1277 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю з використанням планшетів. Помилка репрезентативності дослідження: до 2,5%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Вся родня лобзика в майбутнем. хмельничане помогите сироте он ещё не всё хреново заасфальтировал.

  • І Гладуняк з Фрідманом йому теж рідня?

   • Это подельники из ОПГ на которых клейма ставить негде. А номер три и номер шесть это тоже кацман и бацман?

  • А такий мій коментар (ще позавчора був написав до цього посту) кудись тут був подівся: Якщо “Команда Лабазюка” (партія «ЗА МАЙБУТНЄ», лідер виборчого списку – Сергій Лабазюк) на теренах області, району, м Хмельницького переможе, то на території бувшої ракетної бази в районі с. Івашківці (поки що Копистинська сільрада, яку планується включити в підпорядкування м.Хмельницького) однозначно буде відновлено будівництво смертельно небезпечного, як людям, так і природі, виробництва з утилізації прострочених інсектицидів та інших таких отруйних речовин, здійснювати утилізацію яких на території ЄЕС їх законодавством заборонено. Будівництво та експлуатацію цього виробництва планувалося здійснити за фінансової участі німецького хімконцерну “Байер”, який у свій час і виробив більшу частину цих речовин. Ці речовини планувалося звозити зі всієї Європи та … Так названа “небезпечна зона” (тобто – зона ураження) цього виробництва захоплює зокрема усю територію м.Хмельницького. … Я вже давно хотів написати про це на деяких “хмельницьких” сайтах, але зробити це було неможливо, т.я. коментарі до постів, рекламующих нардепа Лабазюка та його “команду”, відразу відключалися (Що він усіх вже купив?).

 2. Батьківщина і Герега – це одне і теж! Нажаль. Тому і рейтинги такі у Батьківщини.

 3. Клоунада продовжується. Квартал нічого не навчив опитуваних якщо перевагу мають непрофесійні чмошники з Ко Манди.

 4. Тимошенко – Батьківщина – Лукашук-ПРОСТІТУТКА. СИНОНІМИ.

 5. На першому місці Пупсо- Картавівці?? Насмішили!

  • Вибачте, будь-ласка.
   Навіщо так Кривецького ображати?
   Де успішний, розумний і фотогенічний власник бізнесу.
   А де місцеві рагулі, які набралися наших з Вами грошей, навіть технікум не закінчивши.

 6. соціологічна кантора Лад, не беріть на роботу тіпів які не можуть виразно читати. Підходило до мене двоє, поки прочитав всі партії двічі збився

 7. За Симчишина !!!!

 8. Народ мудрий. Симчишин показав результат, от народ і підтримує. І ніякою гречкою не перебєш!!!!!!

 9. Советую всем сделать фото с таблицы и после выборов проверите объективность этого сайта

 10. Шановні виборці,зробимо Хмельниччини українською,голосуйте за “Команду Симчмшина”щоб набуло соромно перед дітьми та онуками,адже вони обов’язково запитати хто за кого голосував.Жодного голосу не дайте проросійським та прожидівським партіям.Слава Україні.Розумним хмельничанам слава!!!

 11. Картаві проплатили або надавили за статтю? Фахівці з центру етнічних та політичних досліджень «Лад» ? Це хто з КС дунув так сильно що ГО з Одеси робила соц. опитування в Хмельницькому?

 12. Для Діми: про це можеш довідатись в Уляни Ткаченко, одеситки, депутатки Хмельницької облради від Конкретних справ.

 13. Це яким недолугим було придумано таку соціологію. НАш край 4%. Я зараз лусну від сміху… А команду Симчишина відразу потрібно записати 51% ,бо 23 ДЛЯ ПРОПЛАЧЕНОЇ ПІАР СТАТТІ ТО МАЛО!

 14. Партії Свобода на виборах немає здулася або точніше Симчишин її здув замінив партією себе, а рейтинг явно фабульний, вибори це підтвердять.

 15. Може в Синявську ОТГ пройдуть. Хоча навряд. Усі родичі, куми, давно вже підтягнулися в Хмельницький.

 16. Одні і ті ж мордяки у Владі вже багато років, тільки партії змінюють, коли вже комуністи прийдуть і перевішають на заборах ,цю шушеру місцеву.

 17. А куди ж подівся такий мій коментар: Якщо “Команда Лабазюка” (партія «ЗА МАЙБУТНЄ», лідер виборчого списку – Сергій Лабазюк) на теренах області, району, м Хмельницького переможе, то на території бувшої ракетної бази в районі с. Івашківці (поки що Копистинська сільрада, яку планується включити в підпорядкування м.Хмельницького) однозначно буде відновлено будівництво смертельно небезпечного, як людям, так і природі, виробництва з утилізації прострочених інсектицидів та інших таких отруйних речовин, здійснювати утилізацію яких на території ЄЕС їх законодавством заборонено. Будівництво та експлуатацію цього виробництва планувалося здійснити за фінансової участі німецького хімконцерну “Байер”, який у свій час і виробив більшу частину цих речовин. Ці речовини планувалося звозити зі всієї Європи та … Так названа “небезпечна зона” (тобто – зона ураження) цього виробництва захоплює зокрема усю територію м.Хмельницького. … Я вже давно хотів написати про це на деяких “хмельницьких” сайтах, але зробити це було неможливо, т.я. коментарі до постів, рекламующих нардепа Лабазюка та його “команду”, відразу відключалися (Що він усіх вже купив?).

 18. ОБЕРЕЖНО ВАШОЮ ДУМКОЮ МАНІПУЛЮЮТЬ!
  Звичайна технологія під час виборів, це маніпуляцію даними соціологічних досліджень, для створення лідерства або аутсайдерства тієї чи іншої політичної сили.
  Зазвичай, маніпуляції відбуваються в межах проходженя/не проходження аутсайдерів перегонів та зміною лідерів першої трійки.
  Але це дослідження перевершило всі можливі очікування. Адже невідома соціологічна агенція поставила в опитувальник політичну партію “Воля”, яка взагалі не балотується до Хмельницької обласної ради!!! І це вже після затвердженого бюлетеню)))
  Я особисто нічого не маю проти ні “Команди Симчишина”, ні проти людей “Волі”. Але в даному випадку команда одного мера мені здається перевершила сама себе)
  Шановні маніпулятори, я Вам хочу нагадати вибори до Верховної ради, тож обманюючи себе і людей “лівою” соціологією Ви вже наступали на ці граблі! Будьте пильними!
  І моїх друзів у фейсбук, які поширюють цей треш, прошу видалити “лівак”, адже Ви авторитені і поважні люди…

  • Нагурний , ти працюєш наштаб Зелених і тобі як серпом по … така соціологія. Команда клоунів і злодії здувається кожної хвилини. Народ злий і розчарований зеленими шахраями!!!

 19. Команді Зелених прийшов кінець. І ця соціологія близька до правди. І зрозуміло , що Команда Симч перемагає за рахунок міста. Тому що Хмельницький за 5 років помінявся значуще!!! І не вірте всяким доробалам, що пишуть що це фейк!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.