На посаду міського голови Городка претендує троє кандидатів, серед них перший заступник голови облради На посаду міського голови Городка претендує троє кандидатів, серед них перший заступник голови облради

На посаду міського голови Городка претендує троє кандидатів. Про це свідчать дані з сайту ЦВК. Від партії “За конкретні справи”… Далі »

Хмельниччина. За добу 192 хворих на COVID-19 і 11 нових смертей Хмельниччина. За добу 192 хворих на COVID-19 і 11 нових смертей

Станом на 18.00 3 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 7336 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 340 – діти, 619… Далі »

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає від влади виконати вимоги законодавства і підняти зарплати освітянам! Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає від влади виконати вимоги законодавства і підняти зарплати освітянам!

Влада має виконати вимоги чинного законодавства і підняти в 2021 році зарплати освітянам. Про це заявив лідер Хмельницької обласної організації… Далі »

Усі хмельничани мають отримати доступ до якісних медичних послуг, – Олександр Костюк Усі хмельничани мають отримати доступ до якісних медичних послуг, – Олександр Костюк

«Усі хмельничани мають отримати доступ до якісних медичних послуг! Команда партії «ЗА МАЙБУТНЄ» буде боротися за це на всіх рівнях… Далі »