Інна Ящук: Не на часі вводити касові апарати! Це знищить дрібний бізнес та торгівлю!

Тиждень тому Інна Ящук, кандидатка на посаду голови міста Хмельницького, народні депутати від політичної партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій і Володимир Ватрас зустрічалися з представниками бізнесу, співзасновниками ГО «Saveфоп».

Підприємці скаржилися, що в сучасних реаліях їм доводиться не солодко, обурювалися  фінансовим навантаженням на малий  бізнес. Вимагали змін чинного законодавства – «драконівських» законів, згідно яких запроваджують реєстратори розрахункових операцій (РРО), збільшують штрафні санкції.

«Я чітко розумію, що сьогодні малий бізнес відіграє важливу роль у наповненні державного бюджету. Більш, ніж третина робочих місць припадає на долю ФОПів.
І це добре тоді, коли при цьому створені нормальні умови для функціонування і розвитку мікробізнесу. Проте, прийняття законів 128-ІХ та 129-ІХ збільшить адміністративне навантаження на мікробізнес, що загрожуватиме його існуванню взагалі.
Моя мета – відродити економіку Хмельниччини: та створити сприятливий економічний клімат для розвитку малого підприємництва.» – зазначила Інна Ящук.

Тому, підтримуючи ініціативу руху «Saveфоп», був підписаний меморандум з народними обранцями та представниками мікробізнесу, який передбачає:

1. Підтримку законопроекту N3853-1 задля зменшення ризику втрати спрощеної системи оподаткування;
2. Утворення при Президентові України консультативно-дорадчого органу, який опікуватиметься розвитком малого підприємництва в Україні;
3. Створення системи, яка дозволить представникам мікробізнесу приймати участь у обговоренні змін до законодавства, що стосуються умов ведення їх діяльності;
4. Запровадження мораторію на перевірки мікробізнесу до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України.

«Підписанням даного меморандуму ми засвідчуємо свою підтримку малого і мікробізнесу, щоб кожен українець, починаючи власну справу, відчував підтримку держави і не боявся дивитися у майбутнє.
Підприємництво і держава – це дві руки. І щоб потім можна було поаплодувати, треба зберегти обидві.» – додала кандидатка на посаду Хмельницького міського голови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Ящук вважає, що виборці дурники? Як можна задекларувати квартиру у Києві площею 82 квадрати за 367 тисяч гривень?!

  Я теж готовий купити таку квартиру за таку ціну.

  А всі декани катаються на “Фольцваген Туарег”?

  Наколядувала?

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_2e7018af-dd79-47f6-b16a-5ea7f21392c5

  • Що тут незрозумілого?
   Чоловік у неї бізнесом займається!
   А на рахунок ціни квартири в Києві, більшість громадян і не громадян України занижують вартості нерухомості, щоб оптимізувати оподаткування!

 2. “Моя мета – відродити економіку Хмельниччини”.

  Ого, ще й містом не керувала, а вже на всю область замахнулася ))

 3. Она в берёзу стукнулась? Её партейка приняла кассовые аппараты, а она прёт против линии партии?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.