Хмельницький має бути містом для людей, незалежно від походження, поглядів чи віку – Інна Ящук

Порядок та комфорт: на вулицях, у транспорті, фінансах, будівництві. А ще: безпека громадян, належна підтримка освіти, промисловості, житлово-комунального господарства, соціальний захист населення. Такі цілі ставить Інна Ящук, кандидатка на посаду Хмельницького міського голови.

“Я хочу, щоб Хмельницький був містом для людей, незалежно від походження, поглядів чи віку, щоб міська влада вкладала більше коштів у хмельничан – у їхню освіту, безпеку, транспорт, чистоту і охайність вулиць. Люди мають бачити зміни вже і відчувати комфорт від життя у рідному місті. Особливу увагу ми приділимо незахищеним верствам населення, які потребують нашої підтримки.” – зазначила Інна Ящук.

Кандидатка активно зустрічаєтеся та спілкуєтеся з городянами.  Вони діляться тими проблемами, котрі не вирішуються роками.

“Я, як і кожен хмельничанин, попри суттєві зміни, щодня бачу проблеми рідного міста: розбиті дороги, особливо на околицях, зграї безпритульних собак, якість послуг ЖКХ, освітлення міста, відсутність безпечних тротуарів, регульованих пішохідних переходів, низьку якість надання медичних послуг, недофінансування освіти, культури, проблеми підприємців, екології і багато іншого, що хвилює громадян.

На сьогодні ми провели приблизно тридцять зустрічей з жителями міста та ближніх сіл, які після 25 жовтня об’єднаються в Хмельницьку територіальну громаду. Перше, що озвучують люди, незадовільний стан доріг.” – розповіла кандидатка в мери.

Завдання нової місцевої влади – зробити місто без околиць, відбудувати транспортну інфраструктуру. До прикладу, ще десять років тому Вінниця теж мала проблему з інфраструктурою. За участі фахівців розробили серйозний проєкт, який стосувався транспортної розв’язки, соціального транспорту тощо. І на сьогодні проблеми немає.

Тому спільно з фахівцями, представниками громадськості, депутатським корпусом можна вирішити проблему і зробити Хмельницький без околиць!

“Місцеві громади будуть наділені великими повноваженнями і грошима для їх виконання. Кожен мешканець громади може вирішувати, що в місті чи селі будувати, куди витрачати бюджетні кошти, кому виділяти або давати в оренду землю, які будувати дороги і якою буде соціальна інфраструктура. Це стане можливим ще й тому, що у людей будуть інструменти впливу на владу – починаючи від контролю місцевих бюджетів і закінчуючи місцевими референдумом. ” – додала Інна Ящук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Ящук вважає, що виборці дурники? Як можна задекларувати квартиру у Києві площею 82 квадрати за 367 тисяч гривень?!

  Я теж готовий купити таку квартиру за таку ціну.

  А всі декани катаються на “Фольцваген Туарег”?

  Наколядувала?

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_2e7018af-dd79-47f6-b16a-5ea7f21392c5

 2. Дивує одне- САМООЦІНКА!!!!

 3. Як це – назалежно від походження. Маячня якась. Я Справжній маю мати такі ж права, як несправжні Васі.

 4. в стилі “я маю мрію”. Ну, і мрій.

 5. Загальні фрази.

 6. Злодюгу та показушника Симчишина, його ущербну команду зайд гнати в шию.

 7. Ви тут усе знаєте. Родичці треба здати їй екзамен. Підскажіть, скільки класти до конверту.

 8. нерозумне запрошує до нас сєпарів, терористів, джихадистів і злодіїв?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.